reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cudowne uczucie - ruchy maleństwa

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ja też nie mam pojęcia czym maleńka się wypina :-D mam czasem wrażenie że jej grzbiet wystaje (i przeciąga się jak kot) bo nagle cały brzuch tak się dziwnie wypina a małe kuksańce czuję gdzieś w środku brzuszka :-)
 
reklama
A moja Niunia wczoraj to chyba palec wystawiała. Pojawiała mi się taka mał gulka w okolicach pępka, wieklości może 2-3 cm. Nie wiem czy groziła mi palcem?
 
Kluliczku, z doswiadczenia pewnie obie wiemy ze jak sie urodzi to przejdzie mu te dobre wychowanie...
 
u mnie też dzisiaj jakoś spokojnie..ciekawa jestem czy dziecko też reaguje na pogdę, zmiany ciśnienia itp? jak myślicie?
ale zaobserwowałam że często to samo miejsce jest wybrzuszone, u mnie to jest nieco z lewej strony od pępka..tak jakby co pewien czas dziecko powtarzało różne ułożenia...albo się obraca tylko w jedna stronę?
 
A u mnie wczoraj Maleństwo wariowało na całego..aż się zaczęłam martwić czy to normalne że cały czas szaleje...
Jeju źle jak się za mało rusza...niedobrze jak za dużo....nie dogodzi mi :)
 
A u mnie wczoraj Maleństwo wariowało na całego..aż się zaczęłam martwić czy to normalne że cały czas szaleje...
Jeju źle jak się za mało rusza...niedobrze jak za dużo....nie dogodzi mi :)
U mnie wieczorkiem było to samo również się przestraszyłam ,że może jej coś jest nie wiem brzuszek ją boli czy co?? Myślałam,że mi którymś bokiem wyskoczy:szok:do tej pory jakoś tak mocno się nie wychylała a wczoraj, aż bolało tak mi boki wyłaziły:baffled:
 
Moja wczoraj wieczorem dała taki popis że myślałam że mi przez pępek wyskoczy. Co chwilę były góry i doliny na brzuchu. A dzisiaj leniuszek raz na jakiś czas przeciągnie się chyba pogoda tak na nią działa. Leje od rana.
 
reklama
Mój Synek też bardzo ruchliwy, jeszcze niedawno marzyłam, żeby poczuć Jego ruchy, a teraz nie mam spokoju, wariuje strasznie:-):tak:Ostatnio mam problemy ze spaniem na boku, zawsze muszę podłożyć sobie poduszkę pod brzuszek bo inaczej nie mogę spać gdyż maleństwo bardzo sie wtedy wierci-tak jakby było mu niewygodnie:tak:

 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry