reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cudowne uczucie - ruchy maleństwa

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
ja często czuję ruchy w dwóch miejscach naraz-wy też tak macie?-to by znaczyło albo bliżniaki:baffled::sorry2: albo że mała wyma****e rękoma i nogami w tym samym czasie:szok::rofl2:
 
Moja mała jest ruchliwa... tez tak czuje po całym brzuszku kopniaki:) Niekiedy jest spokojniejsza ale jak sie połoze to nie ma szanstak wariuje
 
ja też mam wrażenie, że Mała jakoś na ukos jest ułożona czy co, bo w tym samym czasie po różnej stronie brzucha Ją czuję... :-D
a u mnie znowuż jak pogoda była ładna, to Mała jakaś mało ruchliwa, a jak jest brzydko - to częściej Ją czuję ;-)
 
a umiecie rozróżniać rodzaj ruchów- tzn czy to rączka czy nóżka, itp?
u mnie ostanio pojawiły się wielokopnięcia, i się zastanwiam nad techniczym apsektem (czyli jak dziecko to wykonuje?)
 
Ja nie mam zielonego pojęcia czym mi się mała wypina(mogę się tylko domyslać:-p)Zbyt puchata jestem żeby zobaczyć zarysy przez skóre..:-p;-):-D
 
reklama
ja pewna nie jestem, ale domyślam się czym w danym momencie Mała mnie szturchnie :tak: ale żeby coś widać było - czy to rączka czy też nóżka - to nie - takie tylko wybrzuszenia są, albo fale ;-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry