reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cudowne uczucie - ruchy maleństwa

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja też wpadłam na to ,że mała ma czkawkę dopiero niedawno a miewa ją dość często, śmieję się wtedy ,że to po tatusiu tak łapczywie pije,że potem ją męczy:-p:-D:-D
 
reklama
A Misiek miał z dwa razy tylko. Janek ciągle mi czkał w brzuchu, więc teraz tylko czekam na te odczucie, a tu nic :-p. Za to rozpycha sie strasznie. No i nie moge wyłapac co ma gdzie, jakoś tak nie równo kopie. Choc tak jakby raczki i łepek na dole, ale sama nie wiem...
 
ja też tak przez pewien czas miałam jak ania.falko..ruchy w górnej części brzucha..
i na usg widać było główkę w dół...:tak:
a teraz to już sama nie wiem bo pół dnia dziecko się wierciło strasznie, także myślałam że może jakieś kłopoty ma z fikołkiem:-), ale znowu nie jest jeszcze takie duże, w każdym razie czuję że jeszcze mi coś wykombinuje...:tak:
 
Elete ja też mam takie przeczucie tym bardziej ze właśnie pod żebrami wypinająmi się duże kulki..Mam nadzieję ze to nie głowa....
 
Dzisiaj mnie (po raz pierwszy) obudziło przepychanie się,
wyglądało na próbę fikołka, powtarzaną wielokrotnie:-D..
nie wiem z jakim rezultatem, ale wydaje mi się że maleństwu "się urosło" i już nie może tak swobodnie brykać:tak:...
także czekam kiedy znowu wróci do "poprawnego" ułożenia...:-)
 
a moje sie chyba odwrocilo:szok: 3 dn bolal mnie brzuch i ciagnal i rozciaganie takie czulam,a teraz czuje w dole brzucha(prawie w pochwie ruchy i po lewej stronie...a wczesniej czulam po lewej stronie i na gorze pod zebrami...no i dzis najwazniejsze przestalo mnie bolec i ciagnac
 
Moja mała juz mi sprzedaje co jakiś czas kuksańce w żebra, oj boli to boli.
A kopniaczków takich jak kiedys to mało juz w ciągu dnia, teraz to właśnie tylko rozciąganie i "obcy". Chyba już to małe nie takie małe:)
 
reklama
a ja myslalam wczoraj,ze moj maly jest odwrocony,a dzis go czuje na samym dole tylko i to tak nie przyjemnie mnie tam kopie,ze czuje go w pochwie i pecherz mi atakuje az boli!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry