reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cudowne uczucie - ruchy maleństwa

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja to się troszkę aż dziwie bo mój synuś calutki czas daje o sobie znać, czy on w ogóle nie sypia??:-):-):-)

 
reklama
Można odnosić takie wrażenie. Podobno takie maleństwo mają bardzo krótkie aczkolwiek częste fazy snu. Nie śpią dłużej niż 20-30 minut.
 
Moj mnie jeszcze w nocy kopniakami nie budzi i mam nadzieje,ze nie bedzie. Godzinke temu sobie poplywalismy, malego rozmarzylo i teraz slodko spi w brzuszku :-D
 
a mi moja księżniczka wczoraj napędziła stracha. Bo przez cały dzień mało co się ruszała, tzn. czułam ją ale tak mikrusio ale wieczorem nadrobiła porządnymi kopniakami. Dzisiaj też taka leniwa choć kopała. Może już ma mało miejsca w brzuszku.
 
A ja jak leżę sobie na lewym boku i oprę sobie prawą rękę na prawym boku, a raczej brzuszku to moja córcia strasznie mnie wtedy kopie w tą rękę, tak jakby jej to przeszkadzało albo uwierało. To chyba jakiś mały złośnik rosnie.
daga23 ja taż mam dni kiedy mało czuję dzidzię i też wtedy panikuję, i jak pisałam ze stetoskopem na uszach siedzę wsłu****ąc się w brzuchol.
 
Ostatnia edycja:
Moja Karolka nie jest taka sprytna jak wasze dziewczynki :shocked2:
puka kiedyy chce a jak nie chce to nie puka :baffled:
muszę ja wyćwiczyć :sorry2:
 
A mnie dziś moja mała tak skopała przez cały dzień, że prawy bok strasznie mnie boli, bo go sobie upodobała. Nie wiem czy dziś nie było jakiś ćwiczeń karate, bo mniej więcej tak to kopanie wyglądało. Generalnie zauważyłam, że moja Karolcia strasznie lubi kopać właśnie w prawy bok.
anik567 już dawni chciałam Ci powiedzieć: piękne imię będzie miała Twoja córcia!!!!
 
marylion74 - ona chce się z Tobą pobawić ;-):tak::tak:

Ja też tak się bawię z moją córą, pogłaskam się lub delikatnie postukam palcem w któreś miejsce na brzuszku, a ona po chwili opdowiada kopniaczkiem w to samo miejsce :tak::-D
 
reklama
moja mała na razie bardzo nieśmiało odpowiada na moje "pukanie" a właściwie naciskanie brzucha palcem, bo pukania to chyba nie usłyszy :-p ale czasem uda jej sie "odpukać" w to samo miejsce :tak: ale ja nie wiem, bo tak czasem czuję ją nisko, a za jakiś czas wysoko nad pępkiem - to możliwe? jest już taka duża?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry