reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cudeńka dla naszych Pociech:)

mea super- sama szyłaś ???

sama sama od pomyslu do wykonania ... myslalam jeszcze na bialej wkladce do srodka lozeczka ... moze z jakiegos przescieradla bym zrobila ale to juz jak mi sie bedzie chcialo ... ten szary i czerwony kolor troche mnie draznia ...


Mea ale pięknie!!Łóżeczko wygląda jak słodka kołyska z ta falbanka ..no i wszystko takie...zielone!!Ach!!!! Gratuluje talentu! Ja to mam wiele pomyslow, ale nie umiem szyć:-(A Ty masz i pomysły i umiesz szyć..ten pokrowiec na koszyczek prześliczny!!!Uszyj mi taki:-);-)
A tam w łóżeczku rogal do karmienia leży czy pościel?

tam jest rogal - wloznony na potrzeby zdjecia :) /posciel jeszcze nie ubrana zeby sie nie kurzyla !!/ a koszyczek to jest stary ale dotad byl bordowy !! a ja mu tylko uszylam zielony "pokrowiec" bede miala w nim najpotrzebniejsze kosmetyki zeby sie nie walaly po komodzie tylko byly w jednym miejscu :)

No no MEA niezla z ciebie krawcowa;-)


hehe pochwala z ust krawcowej nono ... ale prawda jest taka ze kilku "niedociagniec" nie widac :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
hehe pochwala z ust krawcowej nono ... ale prawda jest taka ze kilku "niedociagniec" nie widac :)[/QUOTE]

Co ze mnie za krawcowa skoro nie mam jeszcze maszyny:-Dmusze sobie nabyc:tak:tak od dluzszego czasu kupuje i jakos nie mam kiedy:-D
A co do niedociagniec to nawet najlepsza krawcowa moze spiepszyc robote:tak:dzis dostalam przesylke z bluzka nowa ale kto to szyl:wściekła/y:normalnie mam nerwa,lepiej ty bys ja uszyla.
 
Pokoik Myszki. Jeszcze brakuje listw przypodłogowych, ale po 10ym będą;D

Tutaj kącik do spania:)










Tam gdzie widać palmy to akurat nasza sypialka:)



Komoda, szafa Małej wykonana przez Mojego J. a w niej masę ubranek i szafka z kosmetykami Perełki. Niektóre kosmetyki są pochowane w torbie szpitalnej.





W komodzie różne pierdołki (to w pierwszej szufladzie. W pozostałych są ręczniki, kocyki, pieluchy)



Jeszcze wracając do łóżeczkowego kącika to takie coś jest nad nim



Regał Myszki na maskotki. Jest jeszcze dużo miejsc wolnych, będzie kolekcjonować;D
A w szafce zamkniętej pośrodku są książeczki:)





A taki obraz jest pomiędzy pokojem Małej a naszą sypialnią

 
reklama
Georgina pokoik przesliczny! Zdolne z Was bestie!!! :happy:

I w ogole jak ogladam sobie Wasze wszystkie pokoiki i kaciki to zawsze jestem pod wrazeniem! :tak:
 
Do góry