reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cudeńka dla naszych Pociech:)

reklama
Anka wozek swietny ! - tez chcialam czarno - niebieski ale u nas takich nie bylo na sklepie a nam sie nie oplacalo jezdzic ,wiec zapakowalismy czerwono-czarny !
 
Witam.
Mam do sprzedania pakę ciuszków dla dziewczynki -około 90 sztuk , głównie angielskich ubranek z firm takich jak : NEXT, MARKS &SPENCER, MORRIS MOUSE ITP.
Ciuszki były noszone tylko przez moją córkę, która urodziła się w okresie zimowym. Najmniejsze ubranka są odpowiednie na tą porę roku, reszta idealna także na wiosnę. Rozmiary 0-3-6-9 miesięcy- są to rozmiary z metki, ale z doświadczenia wiem że wystarczą na dłużej -do około roczku. W pace znajduje się dużo sukieneczek, bluzeczek a także kombinezon zimowy i kurteczki wiosenne.
Serdecznie polecam i zapraszam do licytacji.
Cena minimalna to tylko 200 zł a więc około 2,3 za sztukę!!!

Paka 90 szt. 0-3-6-9 firmówek dla Dziewczynki (849569412) - Aukcje internetowe Allegro
 
a to nasz wybór..
zdecydowalismy się na JUMPER FX gdyż stelaż jest 2kg lżejszy od JUMPER X a dla nas to ważne gdy duzo samochodem smigamy.. :)
gt2.jpg
super wozeczek Anulka :)
 
Cieszę się, że się Wam podoba. W zasadzie zrobiliśmy go sami. Ja jak to kobieta w ciąży pomagałam w ramach możliwości. Ale J sam zrobił Małej szafę oraz sam zrobił regał i ściankę działową, która odgradza naszą sypialnię z jej pokoikiem. Ściany też sam malował. Panele też sam kładł. Elektryczność też sam robił. Jestem zadowolona z uzdolnionego faceta:) A na szafie i regale wiele zaoszczędziliśmy. Fakt faktem, że mój J. wsjo robił od lata bo wiecznie albo czasu brak, albo chęci albo funduszy, ale najważniejsze, że się wyrobił.
przytulny pokoik ma Malutka :) ciekawe kiedy sie wprowadzi, czy to dzis moze ? :happy:
 
reklama
A to se moje łóżeczko jest.. na razie tylko z materacem.. pościel w swoim czasie.. :)
koło łóżeczka nawet widać moją torbę do szpitala :-D
no i fotelikiem też się musiałam pochwalić :-D
s7301810.jpg


s7301811.jpg


s7301812.jpg
 
Do góry