reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cudeńka dla naszych Pociech:)

laski tu jest kilka fotek tych ciuchow "meskich" w rozmiarach od 80 do 92 /chyba bo nie wszystkie maja metki/ wszystko jest super jakosciowo !! moze ktoras mialaby ochote ? dodam ze to jest do podarowania a nie do kupienia :)
 

Załączniki

  • ciuchy meskie.jpg
    ciuchy meskie.jpg
    52,4 KB · Wyświetleń: 99
Ostatnia edycja:
reklama
Laski czy ma może któraś nawilżacz powietrza??? Czy sprawdza się? mam bardzo niską wilgotność powietrza w domu, nic nie pomaga więc mysle o zakupie nawilżacza.
 
Laski czy ma może któraś nawilżacz powietrza??? Czy sprawdza się? mam bardzo niską wilgotność powietrza w domu, nic nie pomaga więc mysle o zakupie nawilżacza.

a skad wiesz ze masz mala wilgotnosc?bo ja nie wiem jak u mnie...wydaje mi sie ze jest ok ale moze sie myle a nie chce aby Maly mial katarek..


a to moj wozeczek...
 

Załączniki

  • images.jpg
    images.jpg
    3,3 KB · Wyświetleń: 119
Mi się sprawdza super,:tak: i nie ma tyle kurzu ... ja mam nawilżacz z jonizatorem

OOO fajnie:-) teraz suzkam czegoś ale ceny przerażające sa, bo musze na powierzchnie około 70m2 kupić, a taki kosztuje 500 zł:szok: Nie wiem, czy jak kupiłabym taki tańszy na mniejsze powierzchnie to czy sie sprawdzi.
 
Laski czy ma może któraś nawilżacz powietrza??? Czy sprawdza się? mam bardzo niską wilgotność powietrza w domu, nic nie pomaga więc mysle o zakupie nawilżacza.

My mamy i bardzo sobie chwalimy. Mamy taki jonizująco-nawilżający i jest świetny. Też mielismy sucho a teraz jest cudownie.

Za to mam inne pytanie - czy któraś z Was kupiła taką maskotkę z biciem serca? Bo zastanawiam się nad owieczką z allegro i nie wiem czy warto. Myślę o czymś takim: ŚPIĄCA OWIECZKA CLOUD B - 4 odgłosy Bicie Serca (886899876) - Aukcje internetowe Allegro Co Wy na to?
 
My mamy i bardzo sobie chwalimy. Mamy taki jonizująco-nawilżający i jest świetny. Też mielismy sucho a teraz jest cudownie.

Za to mam inne pytanie - czy któraś z Was kupiła taką maskotkę z biciem serca? Bo zastanawiam się nad owieczką z allegro i nie wiem czy warto. Myślę o czymś takim: ŚPIĄCA OWIECZKA CLOUD B - 4 odgłosy Bicie Serca (886899876) - Aukcje internetowe Allegro Co Wy na to?

My mamy taką owieczkę ale ona nie ma bicia serca w sobie :tak: tylko 4 dzwieki natury :tak: wieloryby, deszcz, rzeczka i ptaszki:tak: Nam się sprawdzy, młody lubi szumy morza :)
 
reklama
Do góry