reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Coraz Bliżej "roczek"...

A ja bardzo chce przeprosic jesli karteczka nie dojdzie na czas:-( wyslalam dopiero wczoraj:zawstydzona/y: Mysle ze dzieciaki nie obraza sie na ciotke i wybacza ta gafe:-D
 
reklama
Stokrotki dziś karteczka doszła!!!! Dziękujemy :):):) Karolek z wielkim zaciekawieniem ją oglądał, w pieska stukał, "czytał " :)
Czyli szła tydzień - to dobrze bo ja jeszcze nie wysłałąm i mam nadzieje że do Klaudusi do Anglii na 7ego dojdzie, mam już nawet znaczki ale nie mam czasu do końca wypisać i włożyć do koperty i wysłać....ale mam nadzieje że zdąże :)

Poza tym Karolek miał dziś pierwszego roczkowego gościa bo koleżanka z Anglii na parę dni przyjechała, i cudne prezenty - może zronie zdjęcia to wkleję. Ciuszki dostał - takie większe - na 92 i 98 (teraz nosi 86) ale cudne i to dobrze że większe bo na teraz mamy już wielkie zapasy :) i do tego tygryskowy płyn do kąpieli i myjkę...rozpieszcza nam ta ciotka z Anglii synka - ale w końcu raz do roku więc niech rozpieszcza :)
 
Ja dopiero dziś dostałam kartki i odrazu wysłałam do wszystkich:-) Więc część dzieciaczków może dostać spóźnione życzonka za co bardzo przepraszamy a część dostanie przedwczesne życzenia:tak:
 
Cieszę się bardzo Basiu że karteczka doszła . troszke miałam stresa że może nie dojść ale jak widać żetelna jest poczta irlandzka:tak::-)
 
Pytałam na poczcie ile idzie karteczka do Niemiec i pani powiedziała, że 3 dni robocze. Irlandia zakładamy 7 a Anglia, USA?
 
My tez przepraszamy, bo nasze dojda z opoznieniem. Przez to cale zawirowanie dopiero teraz mamy troche czasu na przyjemnosci. No ale ze w weekend poczta nie pracuje a w poniedzialek swieto to pewnie bedzie spory poslizg. Strasznie nam wstyd:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:: i naprawde prosimy o wybaczenie.


Kasia De USA to moze i miesiac isc a moze 5 dni (bo tak nam sie zdarzalo):tak::tak: Nigdy nie wiadomo;-)
 
Cicha, no ładne kwiatki ;-) Mam nadzieję, że nasza nie będzie szła tak długo! Najważniejsze, żeby dotarła:tak:
 
Otylka Zosieńce i jej rodzicom ślicznie dziękuje! Ale miała wczoraj radoche, oj długo przyglądała się karteczce. U nas dzisiaj wysyłka I tury kartek, mam nadzięję, że dotrą na czas:) Niech poczta przez weekend ostro pracuje.
 
Dziewczyny jak przygotowania? ja w niedziele zamierzam ułożyć plan roczku, menu itd? Jakie prezenty macie na oku lub kupiłyście, piszcie wszystko, bo chyba czas zacząć powoli organizować.:-) My organizujemy 10 czerwca, bo 3 jestesmy na poprawinach na weselu. Poza tym tak akurat u nas w kościele przypada.
 
reklama
szukam przepisów na torcik i w ogóle pomysłów na menu i natknęłam się na takie coś:

http://zlosnik.pl/showthreaded.php?Cat=&Number=528344&page=0&view=collapsed&sb=5&o=&fpart=1
 
Do góry