reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

reklama
Emilka gratulacje!!! odpoczywaj kochana, całuski dla twojej malutkiej!

ja dziś nie wytrzymałam i zadzwoniłam do sądu zapytać się co ze sprawami... termin 1ej rozprawy w grudniu! :szok:drugiej- niewiadomo może będą połączone. świetnie- dopiero po pół roku od złożenia wniosku rozprawa...

Żona mojego byłego jak złożyła pozew rozwodowy w lutym, to termin dostała na grudzień. Też ładnie, co? Nie wiem, czy sądy są tak obłożone czy co?

A celem uzupełnienia mojego ciągu nieszczęść - wczoraj zgłosiliśmy na policję zaginięcie mojego ojca. Nie wrócił do domu na noc, na kompie znaleźliśmy list pożegnalny i papiery wskazujące na duże zadłużenie. Przerwał leczenie depresji, przestał panować nad swoim życiem ... i zniknął :( Czy to już wystarczy żeby całkiem mnie załamać, czy jeszcze coś się wydarzy? :/
 
Ostatnia edycja:
Ola i Martttika też w nowej pracy???? jak tam wam???

a ja już mało pamiętam ból po cc a naprawdę źle zniosłam to wszystko jak bym miała z dekadę mniej i fajnego chłopa chciałabym drugiego dzidziusia :-)
bastet78 oj to nie dobrze :-(
 
cześć kobitki

jaimis, kopę lat:-D, super że tak szybko udało się znaleźć nową pracę:-)
100 lat dla synusia:-)

bastet, uff, to bardzo nie ciekawie się robi u Ciebie:szok::confused2:
chyba ktoś na górze testuje granice wytrzymałości:baffled:


a ja dziś zaczynam ciag dalszy wojny o balkon ze spółdzielnią, bo od 2 mc cisza, zaraz przyjdą deszcze i bedą się tłumaczyć,że pora deszczowa i nie można robić a z sufitu bedzie się dalej lało:baffled:
 
Aga :-) a wiesz na razie to miesiąc na zlecenie i się zobaczy a te babeczki co tu pracują to się szefa boją tak że twardą ręką tu wszystko trzyma pożyjemy zobaczymy... a ty ciągle waleczna jak nie z pracodawcą to ze spółdzielnią strach się bać ;-) i dobrze dobrze takich ludzi trzeba
 
Aga :-) a wiesz na razie to miesiąc na zlecenie i się zobaczy a te babeczki co tu pracują to się szefa boją tak że twardą ręką tu wszystko trzyma pożyjemy zobaczymy... a ty ciągle waleczna jak nie z pracodawcą to ze spółdzielnią strach się bać ;-) i dobrze dobrze takich ludzi trzeba

Asiu, cóż życie mnie tego nauczyło przez ostatni rok:tak: o swoje trzeba walczyć bo inaczej kazdy nas będzie mógł kopnąć w d upę i podeptać;-)
3mam kciuki żeby to była dłuższa współpraca z firmą:tak::-)

spółdzielnia załatwiona, umowa w przedszkolu podpisana, Młoda po 20-stym smiga do przedszkola i mam nadzieję,że z pracą się też ruszy bo już mnie zaczyna to dobijać:baffled:
 
Aga no jak jest praca to sobie narzekamy itp ale jak pracy nie ma to d..pa :-) u mnie w tamtej pracy przestali płacić bo upadłość tak że finansowo oberwałam ahhh ciężkie czasy trzeba iść z uśmiechem na ustach i tak jak napisałaś rozpychać się łokciami ;-)
 
witam sie mamuski
wkoncu sie tu cos rusyzlo
jaimis super ze juz cos zalapalas...

u nas multum pracy, tzn za malo ludzi w biurze, za duzo ludzi na obiektach trudno to ogarnac....


besta nieciekawie z ojcem, oby syzbko byly jakies lepsze wiesci...
znikam na rolki bo musze odreagowac stres...
 
reklama
ola to przynajmniej się nie nudzisz:-D i czas szybko mija;-)


kurcze jak mnie zaczęła głowa boleć:baffled: chyba faktycznie będzie jakas zmiana pogody
 
Do góry