reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

Witajcie!:-)
bastet wyczerpałaś już limit nieszczęść na najbliższą przyszłość więc oby już tylko z górki. O tych naszych sądach szkoda gadać! Mi na co dzień sądy utrudniają prace a teraz i komplikują życie. Trzymam kciuki za ciebie!

raczkowa No nieciekawie u ciebie bidulo. Tak jak pisała Aga możesz starać się o dodatek rehabilitacyjny i jeszcze o zasiłek pielęgnacyjny ale do tego potrzebujesz ustalić stopień niepełnosprawności dla maluszka. Ten drugi jest przyznawany niezależnie od dochodu, a dodatek jest przyznawany przy zasiłku rodzinnym, więc działaj, każdy grosz ci się teraz przyda. Zdrówka dla Bruna!
 
reklama
dzieki dziewczyny :* co znaczy zasilek rehabilitacyjny? ze mi zwroca za to ze rehabilitantka przyhodzi prywatnie do Bruna ? cos nie chce mi sie w to wierzyc :baffled:
 
Za kolorowo by było;-) dodatek to kwota 80 zł miesięcznie(na starych zasadach od listopada są wyższe kwoty, ale nie pamiętam ich) jeżeli kwalifikujesz się na zasiłek rodzinny. A zasiłek pielęgnacyjny to do tej pory 153 zł miesięcznie.szału nie ma ale mieć a nie mieć...
 
Za kolorowo by było;-) dodatek to kwota 80 zł miesięcznie(na starych zasadach od listopada są wyższe kwoty, ale nie pamiętam ich) jeżeli kwalifikujesz się na zasiłek rodzinny. A zasiłek pielęgnacyjny to do tej pory 153 zł miesięcznie.szału nie ma ale mieć a nie mieć...

do poczytania :)

Świadczenia rehabilitacyjne i pielęgnacyjne nie tylko na dziecko - Świadczenia rodzinne - Rodzina - Doradzamyprawnie.pl - Porady prawne 24h, udzielane przez profesjonalnych prawników

http://wyborcza.biz/finanse/1,105684,10164179,Pieniadze_na_dzieci.html
 
hej laski melduję się, że żyję (ledwo, ale żyję :-))
ja od pon pracuję i jest spoko. podoba mi się :-) zachodzę, odwalam swoje i lecę do domku (chyba jeszcze nigdy tak nie miałam:confused:)
poza tym również od pon męczę się z 3dniówką u małego:-( Dodatkowo zęby i szkoda gadać :-( jednym słowem jestem ZOMBI:zawstydzona/y:
zajrzę do Was w weekend i może coś tam nadrobię

Raczkowa kochana zdrówka dla Bruna :***
 
Raczkowa a co jest Brunowi??
Ja nie w temacie.

Torbielem sie nie przejmuj, bo z tego co pamietam to moze byc po porodzie, ale powinno sie wchlonoc wiec jeszcze jedno usg powinno sie zalecic. Moj Kacper cos takiego mial i Niuska tez, wiem bo robili usg glowki im.

Emilka Gratulacje. Ja Tymka rodzilam naturalnie i szczescie ze sie nie udusil, bo byl dwa razy obkrecony pepowina i supel na pepowinie byl przy samym lozysku. Wczesniej rodzilam bo ktg zle wychodzilo i podali oksy a ze wody odeszly to musialam urodzic.
 
dzieki dziewuszki co ja bym bez Was zrobila to nie wiem :* tylko kto mi da orzeczenie o niepelnosprawnosci Bruna? :baffled: chyba tylko to ze musi byc codziennie rechabilitowany nie znaczy ze jest niepelnosprawny :baffled:
 
reklama
Do góry