reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

witam
madziunia spoznione ale najlepsze zyczenia dla corci.

widze impreza byla, eh u mnie gosci od strony exa nie ma i nie bedzie...

w pracy pierwszy dzien ok, ogolnie duzo duzo duzo pracy jest. ale to dobrze bo dzien leci....
 
reklama
witam panie:-)

ola czyli nie wiele się zmieniło w cenach, po za tym,że jeszcze poszły do góry:baffled:
jesli chodzi o "upiększnie " ciała to ja jestem jedynie zwolenniczką kolczyków w uszach:-D:sorry2:

bastet, jak się wali to wszystko na raz, ech:dry:
po zgubieniu dowodu wyrabiałaś nowy i wówczas musiałaś zgłosić zgubę w urzędzie miasta , w ewidencji ludności. W takich przypadkach do czasu wydania nowego dokumentu dostajesz zaświadczenie,że zgłaszałaś brak dok. tożsamości. Spróbuj tam popytać bo napewno mają odnotowane Twoje zgłoszenie, w koncu mamy dobę komputeryzacji, może się uda uzyskać zaświadczenie :tak: i jeszcze jedno sprawdź kancelarię z której wyszło wezwanie do zapłaty, brat mojego kolegi miał podobną sytuacje dostał wezwanie z kancelarii z Białehostoku w którym nigdy w zyciu nie był, jak to ruszył, zaczął od zgłoszenia na policji to w efekcie okazało się,że była to próba wyłudzenia kasy:tak::tak:.
Co do kredytu, upss :baffled: a nie próbowałaś go przeliczyć na złotówki, ja w kwietniu konczę płacić kredyt za mieszkanie, miałam złotówkowy i nie narzekam:tak:

emilka, melduj się:-D


a mnie żeby było zabawniej zepsuł się telewizor:no:, wytargałam takiego małego rząpa , podłaczyłam i czekam aż mój tata wróci za 3 tyg żeby mi pomógł , bo muszę kupić coś nowego,akurat teraz kiedy liczy się kazdy grosz:wściekła/y:


mam pytanie ile płacicie za przedzszkole i jaka jest stawka żywieniowa u was:confused:

Sprawdzałam kredyt w złotówkach i nie opłaca mi się przewalutowanie. Można jes zrobić tylko raz w ciagu trwania kredytu, a rata "normalna" wynosiłaby tyle, ile płacę teraz. A frank w końcu spadnie i przynajmniej mam szansę na zmniejszenie raty. A teraz to kredyt przewyższa wartość mojego mieszkania :/
Co do nakazu zapłaty, to dostałam go z sądu i muszę zapłacić, a jednocześnie zgłosiłam na policję doniesienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Mam nikłe szanse na pozytywne rozwiązanie sprawy, ale zawsze jakieś.
Generalnie zaczynam tracić cały swój optymizm. Rzeczywiście wali mi się wszystko na raz. Ten nakaz, sprawa z pieniędzmi które były pożyczył, a które muszę oddać, problemy z mamą, która mi pomaga i uzurpuje sobie prawo do decydowania o wszystkim (kojarzycie tą reklamę ...chyba ING? :/ ), Młody z babcią się nie dogaduje w ogóle, a do tego zaległości w rachunkach, bo musiałam spłacić inne zobowiązania, jako wisienka na tort.... No ch**nia z grzybnią :-( Zastanawiam się, co jeszcze spadnie na mnie... Co prawda moi znajomi z miejsca zaproponowali pomoc w postaci pożyczki, ale ja już rzygam pożyczkami. Przecież je trzeba też spłacić. A pomyśleć, że gdyby były nie spieprzył sprawy, miałabym teraz swoją firmę i w połączeniu z pracą problemy finansowe byłyby nie tak drastyczne :(
 
hej dziewczynki, ja tylko na sekunde bo z telefonu pisze. Chcialam wam tylko powiedziec ze dzisiaj o 12;40 przyszla na swiat moja coreczka. Przez cc poniewaz tetno znowu spadalo- okazalo sie ze malutka miala na pepowinie zawiazany wezel, takze dobrze sie stalo ze poszlam na stol. Malutka dostala 10pkt jest zdrowa, wazy 2900, i ma 53cm. A ja leze jeszcze plackiem i placze z bolu:( odezwe sie jak bede w domku i podziele szczegolami. Buziaki!
 
Emilka gratulacje!!! odpoczywaj kochana, całuski dla twojej malutkiej!

ja dziś nie wytrzymałam i zadzwoniłam do sądu zapytać się co ze sprawami... termin 1ej rozprawy w grudniu! :szok:drugiej- niewiadomo może będą połączone. świetnie- dopiero po pół roku od złożenia wniosku rozprawa...
 
reklama
Do góry