reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co słychać u Groszka/ Fasolki

reklama
Truskawka gratuluję i życzę wszystkiego dobrego:biggrin2:
Gratuluję udanych wizyt wszystkim.
Julka świetne zdjęcie :biggrin2:

Lekarz psał w swojej karcie AFI = 16, łozysko 2 stopień

Ja mam AFI 15 i łożysko też 2 stopnia. Moje AFI jak najbardziej w normie a leżały na sali ze mną dwie dziewczyny z AFI 21 i 22 i do obserwacji mają.

Tak sama. Zdziwiłam się trochę że nie było problemu bo tak sobie strzeliłam i powiedziałam lekarce że fajnie by było w dzień ojca wtedy będzie 38 tc i 4 dni.

Fajny termin :) jesteśmy w tym samym tyg dokładnie ale mi gin sam wyznaczył termin na 28.06 :biggrin2: no chyba że Mały się pospieszy .
 
Z mojej awaryjnej wizyty.. i to czym sie drapie po czole to nie jest raczka tylko nozka :D
1.jpg
Super zdjęcie.Ja ostatnio też ku mojemu zdziwieniu na zdjęciu obok buzi zobaczyłam nóżkę zamiast rączki. Akrobaci:-D.
 
reklama
Gratuluje udanych wizyt! :) moja niestety nie była udana.

Dziś miałam wizytę, ponieważ mało miałam tydzień temu wód. Piłam jak kazano 2,5l dziennie. Przyznam szczerze, że liczyłam na wzrost a tu z 7 spadło na 5.4. Mam wizytę jeszcze za tydzień. Moja lekarka nie wspomniała o szpitalu, ale jak za tydzień mi spadną na 3 to chyba sama ją poproszę albo pojadę do szpitala. Na 100% nie dotrwam z takimi wodami do 8.07 jak dziś jest 15.06. Mała waży 2740g, ale gin mówiła że jest malutka i trzeba brać poprawkę to ma pewnie z 2500.
Zaczynam się stresować czy wszystko ok...wiem już teraz, że sama nie urodzę tzn. bez wywołania.

:(
 
Do góry