reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co słychać u Groszka/ Fasolki

reklama
Madziolina, u mnie też starsza o tydzień :) Cieszę się, że wsio ok!
Julka, świetne to zdjęcie :D
Agula, główka do góry, jutro zaczynasz 37 tydzień. Trzeba być dobrej myśli! Ale z pomiarów wychodzi 2740g?? To może akurat tyle ma i już. I to spoko waga :) Będzie dobrze!!!
Aga, zdrówka!!!!!!!!!!!!
Sylwia, sporo!! Ty już 38 tydzień. Możesz rodzić :)
 
Sylwia pierwsze co pomyślałam przy takiej wadze to że się rozerwiesz.. Nie obraz się na mnie.. Może będzie mniej..

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana ja się na nic nie obrażam chciała bym już rodzic ale cisza a brzuch mam tak okropny ze wam już nie pokaże . Boję się porodu sn ze będzie masakra na dole ;(
 
No co ty mówisz, na pewno nie jest okropny..
Ale jak się potwierdzi że dzidzia taka duża to może zrobią cesarke..
A jak nie to Ty już w terminie to weź ze mnie przykład i myj okna, może coś ruszy..

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No co ty mówisz, na pewno nie jest okropny..
Ale jak się potwierdzi że dzidzia taka duża to może zrobią cesarke..
A jak nie to Ty już w terminie to weź ze mnie przykład i myj okna, może coś ruszy..

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie zupa nic nie rusZa ja cały czas w stanie aktywności zakupy dźwignie toreb mycie podłogi na czworaka okna my te i zupa szyjka dalej 4 cm :/
 
'Mała waży 4400 G słabo mi.
OMG. :errr: dla dzidzi dobrze, gorzej dla ciebie

Ja już po wizycie. Pessar trzyma. Mała waży 3100. Jestem w 37 tc. Bardzo się dzisiaj wierciła. Nie przekręciła się więc zostaje cc. Ja mam dzisiaj biegunkę niestety grypa żołądkowa panuje u nas. Przepisała mi odrazu lekarstwa. Jutro mam ktg w szpitalu.
To ile do cc Ci zostało?

U mnie zupa nic nie rusZa ja cały czas w stanie aktywności zakupy dźwignie toreb mycie podłogi na czworaka okna my te i zupa szyjka dalej 4 cm :/
A Tarzana odwiedzasz?
 
reklama
Do góry