reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co słychać u Groszka/ Fasolki

ja już po wizycie-wszystko dobrze,mała narazie się nigdzie nie wybiera;-)
waży ok 2200g,i są nieduże rozbieżności w tygodniach w pomiarach główka/brzuszek/kość udowa ale to jest wynikiem tego że dziecko się rusza i są różne projekcje zdjęć więc nie jest to powód do zmartwienia
mamy 34 tc+1 dz czyli 34 skończony i tym posługuje się lekarz,a trwający 35 ;-)
miałam dzisiaj tego paciorkowca pobranego z pochwy i odbytu,następna wizyta za 2 tyg;-)
 
reklama
ja już po wizycie-wszystko dobrze,mała narazie się nigdzie nie wybiera;-)
waży ok 2200g,i są nieduże rozbieżności w tygodniach w pomiarach główka/brzuszek/kość udowa ale to jest wynikiem tego że dziecko się rusza i są różne projekcje zdjęć więc nie jest to powód do zmartwienia
mamy 34 tc+1 dz czyli 34 skończony i tym posługuje się lekarz,a trwający 35 ;-)
miałam dzisiaj tego paciorkowca pobranego z pochwy i odbytu,następna wizyta za 2 tyg;-)
Gratulacje z udanej wizyty :)
 
Ja bardzo dlugo wtedy lezalam w szpitalu na duzo sie napatrzylam i duzo wiedzialam przez to . Na szczescie w tej ciazy i w poprzedniej nie mialam wodonercza tylko stany zapalne i bole jakos dalam sobie z tym sama rade. A pijesz cos na nerki ?
 
Nie pij sokow najlepiej wode niegazowana soki zle wplywaja na nerki i kazali mi je wtedy odstawic .I ogolnie pilam furaginum dobrze dziala na nerki a w tym czasie ciazy ponoc nie jest niebezpieczny wiec pilam i dzieki temu dobrze sie czulam w szpitalu mialam 3 razy dziennie .
 
No to my po wizycie:) Wszystko ok, AFI górna granica normy, nadal będziemy obserwować ale mieścimy się:) Taki chyba mój urok, nie pamiętam parametrów z dziewczynkami ale pamiętam,że wody jak chlusnęły to jakby z wiadra:)
Młody waży 2900, biorąc pod uwagę, że ma jeszcze miesiąc do półtora to ja chyba zacznę się o siebie modlić a zwłaszcza o stan krocza po ;) No nic nie ma co gdybać co ma być to będzie a póki co jesteśmy pozamykani i nic nie wskazuje by miało być coś szybciej
 
Sylwia, ja i tak najwięcej wody pijam, bo lubię, soki są słodkie dla mnie. Piłam ze względu na witaminy, bo te wyciskane z owoców kupijemy. Więc jak mówisz, że lepsza woda, to z przyjemnością zostanę przy wodzie :) dzięki :)

Iwona, super, że w porządku, ale faktycznie duży synuś, mój wczoraj 2100;)
 
ja już po wizycie-wszystko dobrze,mała narazie się nigdzie nie wybiera;-)
waży ok 2200g,i są nieduże rozbieżności w tygodniach w pomiarach główka/brzuszek/kość udowa ale to jest wynikiem tego że dziecko się rusza i są różne projekcje zdjęć więc nie jest to powód do zmartwienia
mamy 34 tc+1 dz czyli 34 skończony i tym posługuje się lekarz,a trwający 35 ;-)
miałam dzisiaj tego paciorkowca pobranego z pochwy i odbytu,następna wizyta za 2 tyg;-)

Gratuluję udanej wizyty.

No to my po wizycie:) Wszystko ok, AFI górna granica normy, nadal będziemy obserwować ale mieścimy się:) Taki chyba mój urok, nie pamiętam parametrów z dziewczynkami ale pamiętam,że wody jak chlusnęły to jakby z wiadra:)
Młody waży 2900, biorąc pod uwagę, że ma jeszcze miesiąc do półtora to ja chyba zacznę się o siebie modlić a zwłaszcza o stan krocza po ;) No nic nie ma co gdybać co ma być to będzie a póki co jesteśmy pozamykani i nic nie wskazuje by miało być coś szybciej

Iwona faktycznie dorodny. Gratuluję
 
reklama
GRATULUJE UDANYCH WIZYT!!!!!

ja też już po, Maluch waży 2650 g, pępowina raz wokół szyjki, nic się w tej kwestii nie zmieniło, pięknie pozował do zdjęć, wszystko dobrze, szyjka ponad 4 cm mocno trzyma. Wszystkie inne parametry w normie. Ktg co wtorek i czwartek od dziś, kolejna wizyta 21 czerwca, wtedy dostanę skierowanie do szpitala na 29 i 30 czerwca witam Malucha :-)
36 tc A.JPG
i mały uśmiech dla wszystkich lipcowych Cioć :-)
 

Załączniki

  • 36 tc A.JPG
    36 tc A.JPG
    51,7 KB · Wyświetleń: 100
Do góry