reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co słychać u Groszka/ Fasolki

reklama
Po prostu dobrze jej tam i smacznie karmisz[emoji2]
To chyba nawet gin nie kazał Ci witamin brać.

Ostatnio mówili o kobiecie ktora urodziła naturalnie dziecko o wadze 6500g[emoji15]

Chcesz pobić?[emoji12]

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też słyszałam, że od niektórych witamin mogą być dzieci większe.

Aga, Sylwia - piękne, duże dziewczyny!!!!!
Mehle, Iwonaimaja - cieszę się, że wszystko w porządku :)
 
Po prostu dobrze jej tam i smacznie karmisz[emoji2]
To chyba nawet gin nie kazał Ci witamin brać.

Ostatnio mówili o kobiecie ktora urodziła naturalnie dziecko o wadze 6500g[emoji15]

Chcesz pobić?[emoji12]

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie nie chce tego przebijac :p narazie u mnie cesarka i czekamy na kolejne usg czy mala sie przekreci bo jesli nie bedziemy kroili.
 

Masz skończone pełne 31 tc czy leci 31 tc?

Ale duże są Wasze dzieci! Super że na wizytach wszystko ok. :)

Ja też po wizycie. Mała nadal 10 dni młodsza, waży 974g więc przy Waszych skarbach to kruszynka. Ale rozwija się prawidłowo a to najwazniejsze. Z glukozą spróbuję jeszcze raz ale lekarz powiedział żebym się nie stresowała jak nie wytrwam. Więc jestem spokojniejsza.

no pewnie, że tak. Mój chłopiec a też nie jest wielki.

Moja dzisiaj dążyła 1219

Pięknie rośnie, ile przybiera przez tydzień?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry