reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co Potrafia Nasze Dzieci?!

reklama
co do zwierzaczkowych odgłosów piwrwszym zwierzakiem ktorego Zuzia zaczeła naśladować był... LEW jak widzi lwa to ryczy jak on "łaaaaaaał" , za to kotek robi "nia nia" piesek nie ma odgłosów tylko dyszy wg Zuzi , pieknie to naśladuje:-D:-D
 
Ola naśladuje konika - robi jęzorkiem kla kla , piesek - nie do określeia i minka i odgłos, kotek - mniaaa, kaczka - ka ka
na nocnik nadal awersja .....
 
No to te nasze gadfułki małe szleją- Olcia przodownik;-):-D
Mój Łobuz to zaczął bardzo dużo gadać po swojemu, czasem to buzia mu się nie zamyka.
Nowe słówka zrozumiałe to :
pam - pan
łoło- wujek
kaka-ciocia
bułbui- bujać w kocu, można non stop,
a jak go bujamy to śpiewa - niesamowicie;-).
Umie posprzątać jak ma wene;-), wyrzuca śmieci,
układa swoje buciki na półeczkę, ale też zaczął się strasznie złościć
i potrafi ugryźć coś co ma pod ręką taka go wścieklizna ogarnia jak niedostanie czegoś.:szok:
Nocnik jeszcze kiepsko!
 
AAAAA! Zapomniałam Wam napisac że wczoraj w żłobku była u Barta konsultacja z panią laryngolog, powiedziała, że Bartuś bardzo dużo i bardzo ładnie mówi, i że jest w szoku że potrafi pięknie wymawiać K :tak: także dumna jestem jak paw z niego;-)
 
Wielkie brawa dla Bartusia!:-)

A ja musze pochwalić Stasia, bo bardzo ładnie kuma o co chodzi z nocnikiem. Jak siada, bo prawie zawsze jest siusiu, a kupka bardzo rzadko trafia w pieluchę.
 
reklama
Brawa dla Bartulka i Stasia
niestety nocnik u Mikołaja dalej jest wrogiem nr 1 :-(
ale za to bardzo ładnie zbiera swoje zabawki po zabawie i odnosi pampersy papierki do kosza :-)
 
Do góry