reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co nowego dzisiaj zjemy?

do mam alergikow
Przez jeden dzien nie dawalam malemu nic z mlekiem modyfikowanym i mu zeszla wysypka na buziaku.
Mam pytanie czy tylko Sinlac jest dla uczuleniowcow czy cos jeszcze
 
reklama
Niczka-tak jak pisze Olcia, ja daję małej Bebilon Pepti z kaszkami ryżowymi czy zbożowymi, ale oczywiście nie mlecznymi:sorry: No i od tego nie ma uczulenia, ale musiałabyś iść do pediatry po receptę na mleko...
 
u nas z nowosci ktorych jak narazie nie wprowadzam na stale:tak::
  • serniczek,byl na czekoladowym ciescie wiec wygrzebywalam sam srodek-smakowalo bardzo:tak:
  • babka cytrynowa,oczywiscie kawaleczek malusi
  • jajko cale ,nie smakowalo:no:
  • paluszek:tak:ale mama mowi:no::no::no:mloda ukradla ze stolika jak nikt nie patrzyl:-D
  • serek zolty:no:
 
SZMINKA - ale Emilcia fajnie wyglada z tym jajkiem :-D ..... ale mowisz nie smakowalo :dry:

A u nas Kuba tez takiego jajak na twardo nie chcial......za to podjadanie gotowanego mieska z kurczaka i warzyw w galarecie bardzo mu sie podobalo............
Tylko wiecie co........ja z uporem maniaka probuje go zachecic do samodzielnego jedzenia.....a on nie chce i juz...kompletnie nie jest zainteresowany :-:)sorry2:
Jak klade przed nim jakies jedzenie to sie odsuwa jakby go parzyla....a jak juz dotknie to naciska, rozgniata i odsuwa...........

A dzis robie na obiadek mielone kotlety sojowe z sosem pieczarkowym, ziemniaczki i kalafiorek - zobaczymy co mlody na to.....:-p
 
A wiecie co zauważyłam, że Basia nie zje mięsa mielonego typu pulpeciki, a chętniej zabiera się np. do gotowanego kurczaka:tak: Ja na razie dam sobie spokój z gotowaniem drugich dań dla małej, bo to tylko strata czasu, a ja wszystko wyrzucam (ostatnio je razem ze mną moje obiadki-dodam, że dietetyczne, więc jej nie zaszkodzą);-)
 
Emilka ostatnio nie chce nowosci,nawet boi sie skosztowac:tak:a co do samodzielnego jedzenia to owszem je ale polowe rozgniata w raczkach i z zainteresowaniem oglada wynik swoich zajec silowych :tak:daje wiec troszke jej do miseczki bo wiem ze sie zajmie ugniataniem a ja sama ja karmie:tak:teraz nawet kanapki nie zje tylko kulki gniecie i rzuca na podloge:tak::-D:-)sama juz sie nie ubrudzi ale wszystko do okola:szok::-D:tak:fajne te nasze dzieciaczki hihi
 
Acha...........no i obiad wyladował w śmieciach :no::sorry2::no::sorry2:
Zjadl wszystkiego po troszku i wszystko zwrócił - nie wiem co mu nie pasowało............pomidorowke wiec rozmrozilam.........zjadł połowe, ale wiecej nie chciał bo zmeczony poprzednimi przezyciami.....teraz spi, mam nadzieje ze potem zje reszte............................:dry:

SZMINKA - Kuba nie moze sie niczym zajmowac jak je :-D.....jak tylko cos trzyma w raczkach to sie tak na tym skupia ze jedzeniem nie jest juz zainteresowany :-D
 
Olcia i Kasia dzieki za podpowiedz, narazie kupilam Nestle HA czyli hipoalergiczne ale nie widze roznicy, wiec dzis odstawilam wogole mleko. Zobaczymy...
Szminko czyli babka cytrynowa byla :tak:?
Anetko w sumie to nic takiego z tym obiedzie nie ma? Hmmm moze soja?
Kasia wazne ze zauwazylas ze woli miesko nie mielone

U nas jedzenie samodzielne tak. Nawet z checia wyrywa mi lyzeczke , jak mu dam
Co do jedzenia roznosci to nie mamy problemu zjada wszytsko - jak narazie.
dzis dalam mu posmakowac cytryny i co... i odgryzl sobie kawalek miazszu ze skorka i zjadl zanim zdazylam mu wyjac z buziaka.
 
reklama
Milena zjadla dzis na kolacje paroweczki 2 i kromke chleba z maslem!! :-) sama je, bierze do raczki i pakuje do buzi i je mimo jednego zeba albo dwoch ale ten drugi to niepewny nie wiem czy wylazl...

a w Wielkanoc zjadla kostke czekolady pyszna byla i do zupki babcia zrobila lane kluski!! :-) przepyszne!!!

Aaa i dorwala sie mi do loda taki na patyku w czekoladzie i jak to smietankowe sprobowala to koniec nie chciala sie oderwac...



 
Do góry