reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co nowego dzisiaj zjemy?

SZMINA - no to nie fajnie z tym uczuleniem....chyba faktycznie przez to mleko :-(

Ja jak daje krowiego to tylko troszeczke.....np do rozrzedzenia twarozku...ale to jakies moze 2 lyzki tylko....Wiecej nie mam zamiaru dawac poki co......moja zasada jest taka ze na krowim mleku maja rosnac cielaki a nie dzieciaki :-p

KASIU - bardzo sie ciesze ze Basi wrocil apetyt, oby tak dalej :tak:
MONA - a wiesz ze ja czesto mam wlasnie wrazenie ze moje zupki sa jakos bardziej sycące niz te sloiczkowe :confused:
OLCIA - a jakich wielowarzywnych zupek ugotowanych przez Ciebie tez mala nie chce.......Musisz chyba probowac, kombinowac....napewno cos posmakuje.

Kubala na obiadek dostał dzis zupke szpinakowa przeze mnie ugotowana - smakowalo.....ale zjadl tyle co zawsze (czyli mniej niz sie spodziewalam ;-))
 
reklama
aneta zupki moje zajada :) ze smakiem rozne rozniste z cielecinka i indyczkiem i jajeczkiem, ale ja mysle o takim doroslejszym... tak jak niektore tu pisza ze dzieciaki jedza co oni ... marzy mi sie gotowanie jednego obiadu :)
 
a moj synek nie cche jesc dwa dni tego samego. jak ugotuje mu cos na obiad to jednego dnia zje a nastepnego juz nie chce.
Wczoraj zrobilam pulpety (mieso mielone, natka, koperek, troche pierprzu i zoltko), w miare mu smakuje. dzis polalam je pomidororwa ze sloiczka
Szminka wyglada jak uczulenie. ale zeby od mleka na cipuszce?
 
a u nas dodatkowo z serii "co nowego dzisiaj zjemy" - TO WSZYSTKO CO ZNAJDZIEMY NA PODŁODZĘ, BĄDZ WYLIŻEMY Z KUCHENKI:-p:laugh2: I WYSKO\ROBIEMY Z DYWANU
 
U nas jest problem z gryzieniem. Mimo tego, że Alicja ma 8 zębów jakoś sobie nie radzi. Wczoraj na obiad dałam jej pulpecika z ziemniaczkami, wszystko podziobane widelcem. Nawet jej smakowało, ale trafiła sie grudka i mała wszystko zwróciła:zawstydzona/y:
 
ty wysypka na buzcie znikla w cioagu jednego dna ale na cipuniu jest gorzej :-(takie duze krostki z zawartscia nie wiem czy to woda czy ropka:confused:zaraz dzwonie do pediatry spytac czy nas dzisiaj przyjmie jeszcze...
a z n wosci u nas-parowka cieleca-kawaleczen na skosztowanie:no:kluska z miesem oj:tak::tak::tak:
 
szmina mam nadzieje ze szybciutko zejdzie wysypka!!

z nowości Mili dziś do zupki wsypalam troche ziół prowansalskich :) bardzo jej smakowało!! a pozniej zjadla danonka pierwszy raz, jestem w szoku!! strasznie jej smakowało :-):rofl: nie spodziewałam sie ze bedzie az tak cale pudełeczko zjadla malinowych

a teraz wcina gruszke mniam pomagam jej :tak:
 
ale wasze dzieciaczki duzo juz jedza...chyba i ja zaczne dawac wiecej...

anetko jaki twarozek kupujesz Kubusiowi?????????????

niczko jakie miesko na te pulpety???????z indyka...takie ze sklepu czy jakies specjalne?????????
 
reklama
Do góry