reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co nowego dzisiaj zjemy?

Niczka-ja też kiedyś Basi zrobiłam takie warzywne ELDORADO:-D I też nie chciała jeść-chyba dwie łyżeczki w nią wmusiłam:szok: To może nie smak dla dzieci (wszystko razem)...
 
reklama
Ja tez dzis ugotowalam niezla mieszanke :-D: pietruszke (korzen i zielona), marchew, seler, por, ziemniak i rybka...dodalam kasze gryczana i maselko......Kuba jadl bardzo chetnie...co z tego jak zjadl tylko okolo polowy nalozonej porcji....nie wiem, 100g moze tego bylo :confused:
 
no i jest uczulenie:tak:2 dni temu podlam malej troszke mleka krowiego do wypicia ,z kubeczka i wczoraj wyskoczyla wysypka na cipci i wokol (nie wiem czemu zawsze tam ja wysypie)a dzisiaj juz jest wysypana na policzku i wokol noska...nie wiem na pewno czy to od mleka :confused:ale n ic innego nowego nie podawalam
 
ANETKO, a może to jedzonko na tyle syte było, ze ta ilośc mu wystarczyła.

Ja od czasu do czasu też robię taki mix Patrykowi (marchewka, pietruszka, brokuła, kalafior, ziemniak) to wszystko na rosołkuz kurczaczka (skrzydełku) delikatnie posolę i mały zjada, aż mu sie uszy trzęsą.

Ale teraz co raz rzadziej gotuje specjalnie dla niego bo juz je nasze obiady i zupki i drugie dania, staram sie tylko mniej doprawiac i obiad mam z głowy.:happy2:
 
Ja dzis Aluni ugotowalm rosolek z takimi malutkimi kluseczkami zacierkami smakowalo, a potem jeszze dalam w miseczce uparowane warzywa takie z mrozonki tam byla marcheweczka, kalafior, fasolka, groszek i kukurydza. bardzo jej smakowalo:tak:
 
Szminka no mozliwe ze to przez to mleczko krowie :sorry2:byleby szybciutko zeszlo i nie swedzialo.
Ja juz coraz rzadziej daje sloiczkowe dania bo Nikodemkowi moje zupki bardziej smakuja i chetniej zjada.
 
ja dzis dałam ziemniczki z sosem z bitek wołowych ktore na obiad mielismy... ale cos jej nie podpasowal... nie mam juz pomyslu czym ja karmic bo zebow nie ma a ze sloika nic poza deserkiem nie tknie...
 
Nie chcę zapeszać, ale Basia chyba w końcu zaczęła normalnie jeść:-) Po swoim przymusowym poście chorobowym (grypa jelitowa) je aż miło:tak::tak: Wczoraj krupniczek, dzisiaj pomidorowa i klopsiki z ziemniaczkami i brokułami... Jestem w szoku, ale mam nadzieję, że jej nie przejdzie:confused::szok::-D
Szminka-ja myślę, że to mleko krowie-u nas taka wysypka to standard po wszystkim co zawiera mleko i jajko:dry: W przetworach mlecznych tego białka nie jest tak dużo więc może nie reagować, ale samo mleko...:szok:
 
reklama
Do góry