reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CO KAZDA 'CIEZAROWKA' W IRLANDII WIEDZIEC POWINNA - W trakcie tworzenia :D

reklama
tichonku podkłady i majciochy kupisz w boots,na stanowisku dzieciowym na bank znajdziesz,na pudełku będzie pokazane co to to jest np.podkłady to maternity pads a majciochy to maternity panties o ile dobrze pamiętam :eek:
ogólnie powiem tak,miałam swój zapas,ale jednak szpitalne podpaski były dla mnie o wiele lepsze,a rozdawali na prawo i lewo,jedna warto miec przy sobie swoje ;-)
 
te szpitalne wyglądają jak podpaski sprzed 20 lat :-D czyli grube,dobrze chłonące, z taką siateczką ala bandaż na wierzchu ale bardzo ładnie chłonęły i nie przeciekały jak te dzisiejsze podpaski,podkłady :tak:oczywiście kto co lubi,ja nie narzekałam i kilka do domu sobie wzięłam ;-)ale wiadomo,co szpital to obyczaj,trza miec swoje w razie W ;-)

p.s tylko wydaje mi się,że nie miały żadnego kleju pod spodem,tak więc nie dało się ich przykleic do majteczek :no:chyba dobrze pamiętam? to było ponad 3 lata temu,tak więc nie wiem czy dobrze kojarzę?:sorry:
 
A to pamiętam takie podpaski,tyle,że mniejsze jeszcze moja mama używała:tak:Wtedy nie było jeszcze takich podpasek jak teraz,nawet takich zwykłych,typu Bella:sorry:
A bez kleju jakoś sobie poradzę:sorry:Te majtki poporodowe trochę będą tzrymać (mam nadzieję:baffled:),ale one mają chyba lekką gumkę w pachwinach.
 
ja powiem szczerze używałam swoich własnych majtek,czyli podkład szpitalny i ciasne bawełniane majty,te po porodowe przyniosłam do domu i komuś oddałam,oczywiście nieużywane jak by co :-D
w ogóle mi się nie przydały te matrnity i nikt,kompletnie nikt z personelu nie sprawdza w jakich gaciach chodzisz,tak więc weź te w których czujesz się najwygodniej,w razie przecieku to wypierzesz pod kranem :tak:
no dokładnie chyba o takich podpaskach myślimy :-D;-)
 
reklama
Ja w aptece kupowalam podpaski, maternity pads ... Ogromne na maxa szerokie i dlugie, takie zielone W paczce bylo chyba 10 i niecale 2 € kosztowaly a majty kupowalam w mothercare Pakowane byly po 3 i nazywaly sie chyba maternity briefs czy jak to sie tam pisze :p mnie sie pytali w maternity czy mam podpaski etc wiec powiedzialam ze mam to nie pytali sie czy chce wiecej Ale jak czegos potrzebowalam to od razu panie przynosily :)
 
Do góry