reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CO KAZDA 'CIEZAROWKA' W IRLANDII WIEDZIEC POWINNA - W trakcie tworzenia :D

reklama
Dzięki za odpowiedź:-)
Chyba nie będę żałowała, że się na to zgodzilam;-).
Tym bardziej, że jeśli to tylko okaże się możliwe, to chciałabym po porodzie szybciutko znaleźć się w domku.
 
A ile miałaś tych spotkań w domu?

Może jeszcze któraś z mam chciałaby się podzielić ze mną wiedzą i swoją opinią w tym temacie;-)?

Kasia Irlandka a może znasz jakiś skuteczny sposób na mdłości i wymioty?
Wiem, że pewnie wiele już na ten temat zostało napisane, ale próbuje różnych rzeczy i nic nie pomaga, przeżywam męki:-(.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Oj nie duzo, nie pamietam 2 albo 3...bo ja mialam blisko do nich. Ale fajne sa te kobietki. A w sumie nie wiem czy jeszcze kogos tu znajdziesz bo one maja pod opieka tylko ciezarne rodzace w Rotundzie z D7 i D11...
A napisz cos wiecej o sobie, skad jestes, jak daleko w ciazy ...

A co do mdlosci i wymiotow w ciazy to nie pomoge bo takich problemow nie mialam. Wejdz na watek glowny - Mamy z Irlandii, albo Mamy z Limerick, albo tez Mamy z Dublina - tam jest duzo fajnych dziewczyn - kazda z doswiadczeniem ciazowym :) byc moze ktoras miala te przykre dolegliwosci i bedzie umiala Ci pomoc.
 
Ostatnia edycja:
mi zrobili badania krwi w 12 tygodniu ciazy i wyniki swoje widziałam bo przesłali do przychodni.

Ja swoje wyniki tez widzialam, bo dostalam cala dokumentacje w szpitalu, tylko ze niewiele z tego rozumiem jako kompletny laik medyczny, ale bedac u mojego GP pokazalam mu co mnie interesuje i wszystko mi pieknie wyjasnil :)

Mam naprawde swietnego GP, prowadzil juz kilkanascie polskich ciąż przez ostatanie lata i jest juz naprawde uswiadomiony na temat polskiego traktowania. On wie, ze my lubimy duzo wiedziec i trzymac reke na pulsie. Sam mi powiedzial, ze Irlandki sie nie interesuja wynikami, wazne ze mlode zdrowe, sie rusza i juz :)
 
nie wiem do którego szpitala chodzi Manija, ale ja należę go National Maternity Hospital
Home : National Maternity Hospital -
i tutaj dostajesz tą swoją całą teczkę do domu (ze wszystkimi wynikami, badaniami, zapiskami), oczywiście na każdą wizytę muszę ja przynosić :tak:

tak więc ja również wyniki robione w szpitalu konsultowałam z moim GP ;-)
 
reklama
Do góry