reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CO KAZDA 'CIEZAROWKA' W IRLANDII WIEDZIEC POWINNA - W trakcie tworzenia :D

Ja jestem w Dublinie w 6 tygodniu ciazy. wlasnie wrocilam od GP ktora mi pokrotce opowiedziala co sie nadal ze mna bedzie dzialo.... powiedziala ze 25% poronien to standard i dlatego do 3 miesiaca w niczym mi pomoc nie moze.... a jak bede krwawic to mam do szpitala nie jechac bo mnie i tak nie przyjma. Tylko duzo pic. 2 litry dziennie pic. i zeby do niej tez nie przychodzic z krwawieniem bo ona nic nie bedzie mogla zrobic z tym, ze potrzebny bedzie scan a na niego trzeba kilka dni poczekac. taka pogawedke uciela i 65 ero za to wziela:)
pelen optymizm!
musze powiedziec ze sie nieco zgarbilam no ale bede dobrej mysli:)
Ino tak mi sie zatesknilo do mojego gina z polski........
pani polecila mi Holles Str w dublinie i jutro bede dzwonic lozko zarezerwowac.
co ciekawe - powiedziala ze jestem 13 kobitko ktora dzis w ciazy przyszla - jakis baby boom!
jestem w pierwszej ciazy i niebardzo wiem czego sie spodziewac wiec dzieki za to forum i za wszystkie wpisy:)
 
reklama
Nie czytałam wszystkich wiadomości, które piszecie może ktoś już o tym wspomniał ale jeśli nie jesteście pewni swojego angielskiego w szczególności w sprawach medycznych,to możecie zamówić sobie tłumacza na wizytę w szpitalu a nawet przy porodzie :tak:
 
NIE kochane tłumacz was nic nie kosztuje!!jak się dowiedziałam to w każdym dużym urzędzie mamy prawo do bezpłatnego tłumacza.A w szpitalu wystarczy być 30minut przez wizytą i oni dzwonią po tłumacza ale musisz być uparta Że ty chcesz:tak:pozdrawiam
 
Dziewczyny, proszę odpowiedzcie:-)
Czy któraś z Was korzystała z Domino Care w Rotundzie?
Chodzi o wizyty położnych w domu już w czasie trwania ciąży.
Jestem ciekawa Waszych opinii i wszelkich informacji na ten temat - czy warto, czy byłyście zadowolone i czy opuściłyście szpital w dobę po porodzie?
 
Ja korzystalam w poprzedniej ciazy i korzystam teraz z opieki poloznych z Domino Care.
W poprzedniej ciazy najpierw chodzilam o nich, potem pod koniec przyjezdzaly do domu. Uwazam ze warto bylo, bylam i jestem zadowolona. A poprzednim razem bylam w domu po 8 godzinach po porodzie.A potem codziennie przez kilka dni przyjezdzaly sprawdzac stan moj i synka.
 
reklama
KasiaIrlandka, a na czym dokładnie polegały te wizyty?
Wiem, że mają być bezpłatne i że mamy rozmawiać o ciąży i itp.
Opowiedz coś więcej o swoim doświadczeniu, proszę:-), jestem bardzo ciekawa.
 
Do góry