reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co juz umiem? (Osiagniecia naszych skarbow)

Gratulacje za osiagnięcia.Coraz bogatsze słownictwo i gestykulacja tych naszych szkrabów:-D
U nas na topie jest "jaka jestem duża" "jakie mam kłopoty"słowo bach jest uwielbiane jak coś upuści;-).No i 'moja moja ' też.A najbardziej to zaczyna sie ta moja mała wydurniać i chodzi do tyłu:szok:
 
reklama
No to i my się pochwalimy naszymi osiągnięciami :)
Od kilku dni Szymek zaczął poruszać się samodzielnie na własnych nóżkach (potrafi postawić 8-9 kroków ). Oprócz tego zadręcza mnie pytaniem TO TO, co oznacza "Co to". Teraz jeszcze czekam na pytanie typu "A czemu" i chyba na wieczór buzią nie będę mogła ruszać od tego odpowiadania :-D:tak:
 
Allanek doskonali chodzenie kazdego dnia! Przemierza juz dalekie dystanse, a ja nie mam chwili wytchnienia!
tO co teraz napisze to nie wiem czy zaliczyc do osiagniec z ktorych bylabym dumna! Mopze poprostu potraktujcxie to jako anegdotke!
Przedwczoraj popoludniu przewinelam mojego gumisia i zostawilam go w jego pokoiku zeby sie bawil! Wyszlam do kuchni czyli dzielila nas tylko sciana! Moje dziecko siedzialo dosyc cicho az w koncu po dwoch minutach przyszedl do mnie bo cos mu nie pasowalo! Popatrzyl swoimi duzymi zdziwionymi oczami na mnie jakby wolal pomocy! Mial przy tym przestraszona minke i otwarte usta! Wcale sie nie dziwie! Moje zdolne dziecko wyjelo z wiadra wszystkie brudne pampersy i wybralo takiego z kupa zeby sie nim pobawic! Wyobrazcie sobie, cala buzka, raczki i co tylko mozliwe ubabrane bylo w tej kupie! Wiedzialam ze ciekwia go smietniki ale nie sadzilam ze wyjmie brudnego smierdzacego pampersa i bedzi echcial poznac jego zawartosc, tym bardziej ze wszystkie pampersy zawijam w kulki!

Poza tym dzisiaj rano obudzil sie o 8.30 wice wzielam go jeszcze do mojego lozka! Pospal godzinke, obudzil sie , zszedl z lozka i powedrowal do wentylatora zeby go wlaczyc! Madre dziecko, stwierdzil ze trzeba wywietrzyc pokoj po spaniu! Wentylator chodzil moze ze 3 minuty i po tym czasie Allanek go wylaczyl i wyszedl z pokoju! MYslalam ze pekne ze smiechu jak to obserwowalam!
 
Gratulacje dla wszystkich szkrabów, jakie postępy:szok:
jestem pod ogrąmnym wrazeniem :tak:
Sebek jeszcze nie chodzi (raczkuje) ale robi ogromne postępy potrafi juz bez trzymanki postawić trzy, cztery kroczki i potem bam. Jeśli chodzi o mówienie to narazie tylko mama, tata, baba (świadomie), bo reszta słów - to raczej przez przypadek mu coś wyjdzie, jak reszta szkrabów uwielbia muzyke i taniec:tak: hmm no i złośnik z niego tez niemały jak czegoś chce to strasznie głośno krzyczy.
 
To ci Alanek :-D, ale myślę ze gdyby Sebek do pieluchy sie dopadł to też by chęnie kupą sie pobawił, przeciez wszystkiego trzeba spróbować:rofl2:
 
reklama
No to niezly ubaw mialas Agatko:-D Wszystkie dzieci by sie pewnie chetnie zapoznaly z zawartoscia pampersa:tak:
moj Witus mowi tez juz mama, tata ,baba i cicicici do kotka i pieska a jak mu cos smakuje to robi mmmmM.Co do chodzenia to ostatnio znalazl sobie swietny jezdzik: wyciaga krzeslo od stolu i szura nim po podlodze idac za nim.Samodzielnych kroczkow jeszcze nie robi, narazie raczuje z predkoscia swiatla i broi jak diabel wcielony:-D
Najgorsze jest to ,ze ostatnio znudzilo mu sie reagowanie na Nie wolno! potrafi plakac ,ze mu czegos nie pozwalam i robic w kolko to samo. Ja go od czegos zabieram i krzycze ile sil w plucach a on wyje i robi dalej swoje:dull::rofl2::no: nie wiem juz co robic z tym moim lobuzem
 
Do góry