reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Co juz umiem? (Osiagniecia naszych skarbow)

Danonek zrobił mamie prezent na urodziny i... poszedł! sam wstaje bez pomocy mebli do pionu i zasuwa
gorzej u nas z mówieniem, na razie nie będzie to jak widzę priorytetem małego.
 
reklama
Brawo Danonku piękny prezent chyba tylko czekał na odpowiednia chwilę ;-)
Adrian dużo się rozgadał ale po swojemu jak się go pytam to odpowiada ede det itp sporo piszczy i zaczepia woła krzyczy wszędzie go pełno i słychać go staram się go uczyć jak zwierzątka robią ale on się bardziej ze mnie śmieje niż powtarza cieszę się że pomaga mi zbierać klocki do pudełka choć czasami ucieka. Tak jak widziałyście na zdjęciach lubi sprzątać chodzi ze zmiatka i zamiata podwórko a w domu zamiata swoją szczotką do włosów :-D no i wyrzuca wszystko do kosza na śmieci :szok::-D:szok: wie co jest co pokazuje autka zegary klocki lale co by się mu nie powiedziało wie gdzie jest ale żeby powtórzyć to nie.
A guzów na czole to on miał chyba setki już jak jeden znika następnego nabija i wszedzie się wciśnie ten chytrus.
 
Ale nam sie dzieciaczki wziely do roboty!!!
Corsini brawo dla Piotrusia za pierwsze kroczki!!!
Ewan tobie to pozazdroscic mozna takiego prezentu!!!

Allanek chodzi i zaczal w koncu mowic cos co jest do czegos podobne! Jego slowka to:mamamama, papapapa, dada, baba, nenene, albo krotkie da jak chce zebym mu cos dala!!! Poza tym wychodzi na dwor i potrafi wlaczyc szlauf ogrodowy i sie nim porzadnie opryskac! Bardzo szybko uczy sie nowych rzeczy, wlacza swiatlo sam, wylacza i wlacza radio, wciaska wszystkie napotkane guziczki i w koncu zasypia od dluzszego czasu w lozeczku bez placzu! Daje mu mleczko i jak wypije to ja wychodze i on sam zasypia!!!
 
Piotrusiu,brawo dla ciebie za pierwsze kroczki!:tak:
Adrianek to przypomina mi mojego urwiska,tylko że Oliś do tego jest przylepka mamusina,czasem ryczy u kogoś na rękach jak mnie zobaczy w pobliżu,nawet u domowników;-)
Allanek to już mobilny jest i jeszcze do tego gadułka się robi,no,no,brawo malutki!
U nas tez czasem mi sie wydaje,ze Oliwiwer dosłownie wszystko rozumie:tak: pokazuje gdzie ma cycusie,siusiaczka:-) nauczył sie puszczać oczka-narazie obydwa i co najlepsze to mały złośliwiec atakuje mnie i...gryzie i smieje się przy tym do rozpuku jak ja piszczę z bólu:-D:szok:
 
reklama
Do góry