reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co juz umiem? (Osiagniecia naszych skarbow)

Brawo dla zdolniaczków kochanych:-):-)...wszystkie ,nawet te małe rzeczy baaaardzo cieszą a jak juz swiadomie nasze pociechy coś zrobia to jest wydarzenie dopiero....:tak:
Wikunia jeszcze sama nie chodzi ale juz probuje się puszczać ,przechodzi od stołu do kanapy i sama wchodzi juz na kanapę.;-)....gorzej z zejściem hehe..poza tym robi mi kizi mizi tzn podchodzi i kaze się pieścić moimi włosami,normalnie sie przytula ,a jak mam spięte włosy to zdejmuje spinke i sie wtula.:tak::tak:..potem próbuje mi załozyć ale oczywiście trafia na uchu :laugh2:...rozumie już na którą komorkę dzwoni Tatuś , przyklada do ucha i gada po swojemu...poza tym jest baaaaaaaardzo nerwowa jak jej czegos nie dam,albo zabiore to jest krzyk,tupanie nóżkami i macha rękoma.....chyba małe nerwoski Nam rosną...:-)
 
reklama
Hihi,WIKI,to Olis zamiast robić kizia mizia-jak ja mu robię to się smieje:tak:-ale on nie jest zbyt delikatny i za włosy to mnie ciąga i szarpie:sick::szok:;-)i uwieeeelbia miziać kosmyki jak zaspypia,bez tego ani rusz:tak:
 
Hihi,WIKI,to Olis zamiast robić kizia mizia-jak ja mu robię to się smieje:tak:-ale on nie jest zbyt delikatny i za włosy to mnie ciąga i szarpie:sick::szok:;-)i uwieeeelbia miziać kosmyki jak zaspypia,bez tego ani rusz:tak:
Kryska- rzeczywiście mały szok dzis przezyłam,moje dziecko sie komunikuje:szok: no prawie;-)
 
A moja Ola zrobila Tomkowi chyba najlepszy prezent jaki mogla jak obudzila sie rano i go zobaczyla powiedziala TATA i teraz chodzi i wkolko tylko tata i tata...szkoda ze on juz pojechal i tego nieslyszy:-(
 
Gratulujemy wszystkich postepow.Super ,ze maluchy zaczynaj chodzic coraz pewniej.Moj ciagle raczkuje i tez wscieka sie okrutnie jak mu czegos zabronie.
No i na koniec musze pogratulowac Olisiowi jest niesamowity z tym gadaniem:tak::-):-):-)
 
GRATULACJE DLA OLISIA ,JEJKU JAKIE POSTĘPY :-):-)
WIKUNIU CO TA MAMA OPOWIADA ,TAKI SŁODZIAK Z CIEBIE:-D
OLEŃKO ,PIĘKNOŚCI ,ŚLICZNIE DO TATUSIA POWIEDZIAŁAŚ
A u nas było dziś.....PIERWSZE SIKU DO NOCNIKA HUUURRRA:-):-D
 
Brawo Oskarku za siusiu do nocniczka!:-)

Oliwier zrobił sie straszny złośnik,jak mu coś nie pasuje to wali z główki:szok:, kopie i bije po twarzy:eek: a nikt go tego nie uczył:dry: to normalne? Poza tym jest zazdrosny jak wezmę inne dziecko na ręce...
Z kolejnych nowych słów i wyrażeń: umie powiedzieć że idzie spać,tzn AAAA;-),powtarza za mną słowka DAJ, NIE I CYSIO;-) dziś w ZOO wołał małpki UUUU AAAA:tak::-)
 
Przyłączam się do Gratulacji!:-)
Nasz kochany szkrabik, nauczył się pokazywa przy jedzeniu i po, jakie dobre jedzonko je, stale gładzi się po brzusio albo nieco wyżej po klatce, mówie Wam, jak to śmiesznie wygląda, bo jeszcze się go nikt o to nie zapyta, a on już pokazuje jakie pyszności zjadł, pozatym pokazuje to jeszcze przy jedzeniu w jednej rączce trzyma np. bułkę, a drugą klepie się. :-D:tak::-p
 
No no, gratulujemy wszystkim szkrabom postepow:-):tak:
A moj Miki powiedzial dzisiaj ACET czyli Jacek:tak::-) Ciekawe kiedy powie Marat, no slbo chociaz mama;-):-)
 
reklama
Gratulacje dla wszystkich maluszków za postępy w przemieszczaniu się i mówieniu.
Adrianek tylko by biegał już nawet na rączki nie chce iść odrazu robi "śledźika" tzn. dzwiga rączki i się wygina i za nic go nie mogę podnieść też wyraża swoją złość tupaniem krzyczeniem i machaniem rączkami.
Ostatnio nauczył się mówić na ciocię "gaga", "bach" jak coś zrzuci, daje całusa i robi moja moja
 
Do góry