reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co już potrafią nasze dzieciaczki ... ?

reklama
Ewa pięknie chodzi Kubuś.....mój aż tak nie potrafi....super aż mi szczena opadła:tak::tak::tak:Brawo Kubuś!!!!!!!!!!

hehe , dzięki laski :-( też mi się podoba, ale ja chcę by Kubek raczkował. Pani rehabilitantka Julki mówi, że raczkowanie to bardzo waążny etap w rozwoju dziecka. Julcia niestety go ominęła, bo nie umiala podpierać się na chorej rączce... A ja tak marzyłam, że Kubuś będzie czworakował nam między nogami. Ale powoli zaczynam tracić nadzieję. Znaczy jak coś chce, to podpełznie sobie bez problemu. Siedząc przechodzi na czworaki i mknie po swojemu do celu. Ale to tylko pełzanie nie raczki. Na "raczkach" tylko się huśta. Julcia zaczęła chodzić jak miała 10, 5 miesiąca. Wydaje mi się, że brat nie będzie gorszy :rofl2:

co wy dajecie dziecia do jedzenia ze sie tak szybko rozwijaja ??? :-D
Aga, jesli chodzi o mnie to cycka, zupki, owoce itp..Standardowo. Hehe :-D Może Wiki wiekszy leniuch, ale na pewno zacznie niedługo też. Tylko najpierw musi się nacieszyć siedzeniem :rofl2::rofl2:
 
Ostatnia edycja:
slicznie Kubek chodzi,
Natalia tez zaczyna stawiac kroczki trzymana za paszki i pelza po podlodze jak zolniez odpychajac sie raczkami:-D smiesznie to ydlada, czasem tez na kolankach ale szybko sie meczy i wtedy na brzuszku pelza:-D
 
Aga co za glupoty opowiadasz Natalia byla karmiona cycem tylko tydzien i co, to nie znaczy ze jak dzieci nie byly karmione cycem to sie gorzej rozwijaja, poczekaj na Wiktorka przyjdzie czas a wtedy bedziesz klnac:-D
 
Aga co za glupoty opowiadasz Natalia byla karmiona cycem tylko tydzien i co, to nie znaczy ze jak dzieci nie byly karmione cycem to sie gorzej rozwijaja, poczekaj na Wiktorka przyjdzie czas a wtedy bedziesz klnac:-D
Aga, mili ma rację Przyjdzie czas na Wikusia :tak:POwoli, pozwól mu, niech się rozwija w swoim tempie. Martwiłaś się, że nei siedzi i już siedzi, a jak się mu znudzi siedzenie to zacznie wędrować :rofl2:
 
Moja córka ma skończone 7 miesięcy jak narazie to pełza, obraca się i siedzi, a jeśli chodzi o raczkowanie to podnosi pupę i raczkami się podpiera, tylko ze no nie posuwa się do przodu. Jak trzymam ja za paszki a nóżkami dotyka podłogę to już by chciała od razu biegać :-D
oczywiście gaworzy sobie po swojemu, i co często robi i fajnie jej wychodzi to klaszcze i robi kosi kosi łapki. a jak jej śpiewam to od razu klaszcze, :) hehe kochane dziecko
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry