reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
hej dziewczyny, może wy cos mądrego wymyślicie i mi doradzicie. 4.12 dostałam @ wiec teraz wypadała by owulka,jestem po laparo i histero i miałam już pierwszą ksiązkową owu po operacji a po niej @ 4.12 i teraz powinna byc kolejna owu, robie testy owulacyjne i kreska zamiast byc wyraźniejsza to blednie z dnia na dzień, kilka dni temu miała okropny bol jajnika aż promieniowalo na noge, trwało to dzień i noc a teraz nic, cisza. Nie wiem jak to rozumieć, wściekła jestem na to wszystko, mialo być dobrze a jest znów do dupy:wściekła/y:
 
reklama
Butterfly moje zalecenia to Clo od 5 dnia cyklu do 9 dc,potem luteina trzeciego dnia skoku tempertury przez 10 dni,niestety monitoringu nie bede miec bo mieszkam w irlandii a to graniczy z cudem...:no:
A jak u Ciebie?
 
basik ja biorę CLO od 3 dc przez 5 dni czyli do 7 dc po 2 tabletki dziennie, monitoring mi wypadnie 8 dc ( bo miałam mieć między 8 a 9 ) a później dalszy nie wiem, ginekolog mi mówiła że na pewno spotkamy się jeszcze z 3-4 razy.
 
hej dziewczyny :) widzę przybyło pare nowych staraczek :)
Błonka widzę ze Zosia ma 4 msc - można zacząć podawać jej juz jakąś marchewkę lub jabłko :)ja sie nie mogę doczekać az Natalia będzie miała te 4msc zeby jej dać "normalne"jedzonko :)
Kruszka-a jak u Was??myślicie już o drugim maluchu?;)
I Czy któraś wie co u Ani??
 
Basik, Butterfly, Agitatka, Myśa, Jillka i pozostałe staraczki - &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
i porcja fluidków ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Myśa - nie stosowałam nigdy testów owulacyjnych, ale może rzeczywiście coś z nimi nie teges? nie przejmuj się i ufaj swojej intuicji - działajcie. A wątpliwości w razie czego skonsultujesz z lekarzem na następnej wizycie! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Jestem od wczoraj przybita - byliśmy z Emkiem u znajomych, którzy mają 10 miesięcznego synka i nasłuchaliśmy się opowieści jak to strasznie jest z małym dzieckiem, opowieści o porodzie i te sprawy. Dla mnie to są opowieści pouczające, bo wiem że będzie ciężko i jakoś mnie to nie przeraża. Ale mój B. po każdej wizycie u nich jest mega wystraszony, w złym humorze itp. I mnie też to przybija, że jakoś nie potrafi sobie z tym poradzić. Nie wiem, może dla kobiet to naturalne i intuicyjne, a dla faceta to czarna magia, ale jakoś strasznie przykro mi się zrobiło. Tym bardziej, że na pytanie o poród rodzinny powiedział im, że raczej nie będzie chciał uczestniczyć. A ja nie wyobrażam sobie, żebym była tam sama! Nie chodzi o to, żeby był do końca, ale żeby kontrolował co się dzieje i mógł mi pomóc w razie czego. Nie wiem, może mu przejdzie, bo na usg też nie chciał ze mną iść na początku, ale jakoś mi się strasznie przykro zrobiło. Tym bardziej, że zdaję sobie sprawę z tego, że nie można zmuszać faceta do obecności przy porodzie, bo może dla niego to trauma.. wrrrrr
realmad2.gif
unhappy.gif
 
hej dziewczyny, pisze bo sie boje jutrzejszej wizyty i gine... dzis mam 56 dc i @ nie ma , dzis jest 14 od owulacji a tu cisza objawów ciazowych nie mam , przed @ tez nie jedynyne co mam to strasznie nabrzmiałe piersi i bolące :( boje sie co mi jutro powie
 
reklama
Ja nie miałam zastrzykow wiec nie wiem jaki one mają wpływ na wyniki testu ciążowego, czy też wynik beta hcg, ale jeśli to 4 tydz. ciąży to lekarz może jeszcze nie widzieć pęcherzyka na usg ( u mnie przynajmniej tak było)
 
Do góry