reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
witaj basik. Trzymam kciuki za Ciebie, mam nadzieję że ten zestaw pomoże Ci tak jak mnie!

Agitatka, Butterfly ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


W ogóle mało która dziewczyna teraz nie ma PCO...Niedawno gadałam z koleżanką dzięki której trafiłam na moją ginkę, też ma. Wczoraj spotkałam kolejną która jest w ciąży, mówi że też u niej stwierdzono i nie spodziewała się że zajdzie i to bez niczego!

Kupiłam pierwsze ciuszki. Poszłam do Pepco, a tam przesłodnie body za 5-6zł. No to nie mogąc się zdecydować kupiłam 3 pary :)
 
Hej dziewczyny ! Czy można dołączyć?
Jakiś czas już podczytuję ten wątek, ale niełatwo nadążyć :)
Od 2 tygodni wspomagam się Bromergonem w dawce 1 tabletka, bo badanka wskazują na łagodną hiperprolaktynemię.
:eek: Pozostałe wyniki mam ok, więc mam nadzieję prędko uporać się!
A co do PCO - może to jest jak choroba cywilizacyjna...?
Pozdrówka
 
Witam nowe dziewczyny na forum :)
Ja dzisiaj jestem po wizycie, maluszek dzisiaj nie bardzo chciał się dać zmierzyć na usg, robił fikołki i wierzgał nóżkami, aż lekarz się śmiał :) Kolejne badania prenatalne...
Mavika czyli zakupy udane:)

Pozdrawiam
 
reklama
Do góry