reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Dobrze Gryzoń, że już wyszliście i jesteście w domku, zawsze lepiej dochodzi się do zdrowia..Alergia, no to trochę będziesz musiała zrezygnować, bo zazwyczaj je się wszystko z mleka krowiego, ale jak to pomoże dla Kalinki, to nie ma co...Ściskam was, dużo, dużo zdrówka
 
reklama
gryzoń, ja przed ciążą zrezygnowałam na jakiś czas z mleka i jego przetworów, bo miałam refluks po nich. Też myślałam że nie dam rady, bo moja dieta opierała się głównie na nabiale. Ale nie jest tak ciężko :)
 
Kochane mimo ze zniknelam i odpuscilam sobie forum to chcialam sprawdzic co z Anią i widzę ze Martusia już na świcie, wiec GRATULACJEEEEE

gRYZON--DOBRZE ze z Twoja corcia już wszystko ok...:):)
U mnie zarowno ja jak i maz jestesmy chorzy na zwolnieniu....:(
Buziaki
 
gryzoń, czujemy się bardzo dobrze. Miałam ostatnio mocne kłucia w lewym boku, ale pani dr poleciła mi espumisan i trochę pomaga. Bardzo dziękuję za troskę :*
 
Ja wpadam na chwilę życzyć wszystkim Wesołych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w radosnej, rodzinnej atmosferze. Aby wszystkie troski się rozwiały i świąteczna gwiazdka wypełniła Wasze serca iskierką pozytywnej energii na następny rok :-) I oczywiście zdrówka dla Was i Waszych maleństw - tych, które już są na świecie i tych, które czekają w dwupakach :-) A dla staraczek powodzenia i spełnienia marzeń i Waszych planów rodzinnych!!! :-)

Wyjeżdżam jutro do rodziców, więc pewnie nie będę miała dostępu do netu do końca roku i dlatego ściskam Was mocno świątecznie i trzymam za wszystkie kciuki !!!!:-)
 
pachnąca dziękuję w swoim imieniu i oczywiście w imieniu mojego Bubola, dla Ciebie również ślemy życzenia zdrowych i spokojnych świąt. Dokarm tam dobrze swoje kruszynki! I wybaw się na Sylwestrze! :*
 
reklama
I Ja Dziewczynki wpadam na chwilkę zostawić wam świąteczne życzenia -żeby wszystkie wasze marzenia się spełniły ..Staraczkom ,życzę aby w końcu ujrzały te wspaniałe 2 kreseczki na teście ,młodym mamusią życzę przede wszystkim zdrowia dla maleństw (ale w zasadzie kolejnych dwóch kresek też Wam życzę:-D )...Mamusia nierozpakowany życzę samych dobrych wyników i jak najmniej dokuczliwych ciążowych objawów :tak:
No i oczywiście,żeby święta minęły wam jak tylko sobie je wymarzycie..Zdrowych wesołych świąt i Szczęśliwego nowego roku :)
 
Do góry