reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
aguuuuusia slyszalam ze ujrzalas dwie krechy, gratki wielkie!!!!!!!!!! I trzymam za bete &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
maja bo ja na anty jade drugi cykl, nic sie u mnie nie dzieje, w lipcu bede dzwonic do kliniki Angelus umowic sie na wizyte na wrzesien przed stymulacja do IVF. To tyle u mnie, maly zastoj narazie. Milo ze pytasz. A u Ciebie jak tam ?? Czym sie trujesz?? Bo piszesz tu to pewnie cos łykasz?
 
a powiem Ci kochana że od paru miesięcy niczym się na faszeruję:) apiszę tutaj z sympati do dziewczyn bo tutaj na początku mnie tak miło przyjeły i tak postanowiłam przy nich zostać:) ja mam dziś 18dc od 14 miałam pozytywne teściki owulacyjne a działanka były od13dc do 17dc codziennie wiec teraz pozostało nam czekać jeszcze min tydzien na II kreseczki na teściku:))) bo powiem Ci że jakaś pełna optymizmu i wiary że się udało jestem(byłam do wczoraj bo cosik mnie dziś pobolewaa brzuchol i humorek gdzieś uciekł) ale mam nadzieję że się naprawdę udało i bedziemy mieli taki cudowny prezencik z okazji ślubu::)ale jak sie nie uda to od przyszłego cyklu chcę zacząc brać castagnusa i może olejek z wiesiołka ale zapytam chyba jeszcze ginka co ona na to . a tak to szykujemy sie do największej imprezki życia i powoli próbujemy to wszystko zgrać i dopiąc do ostatniego guziczka:)
 
maja to trzymam kciuki za ten cykl &&&&&&&&&&&&&&&&& i oby sie Wam to zgralo najpierw imprezka zycia a potem bejbik, bo tak byc powinno
 
a no równiez kkochana na to liczę że za 9miesięcy będziemy tulić te nasze wyczekiwane trojaczki:)))
za Ciebie też baardzo mocno zaciskam&&&&&&&&&&&&aby sie wkońcu udało!!!! Bo się uda napewno ,nie ma nawet innej opcji!!!:* lecę spać bo rano do pracy a muszę jeszcze mojego zmolestować dziś:p
 
reklama
Dziewczyny głowa do góry :) Uda Wam się zobaczycie :) My z mężulkiem bardzo długo się staraliśmy o potomka, a to u mnie stwierdzono PCO, później u męża słabe nasienie.... jeden cykl z CLO i udało się:) Wam też się uda :) W każdym bądź razie życzę powodzenia i wytrwałości :)
 
Do góry