reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Ja się na razie nie będę wysilać w tym kierunku, bo ewidentnie nie mogę zajść w ciążę z własnej winy. Dopiero jak będę miała w miarę normalne cykle, a nie 53-73 dniowe i dalej nic, to wtedy będziemy mężulka badać. Wydaje mi się, że skoro wtedy zaszłam w ciążę bez problemu, a mój kochany pracuje w niezmienionych warunkach, to nie mogło mu się jakoś strasznie pogorszyć.
Ale to mówisz że z badaniem nasienia jest problem? Popytam kumpeli jak wrócą z urlopu, bo od dwóch mężowie musieli badać i nie było problemu żadnego. Jedna na pewno w klinice w Katowicach, ta druga nie mam pojęcia
 
reklama
a ja w Pl miszkam w malym mieście bo w tych duzych napewno nie ma problemu,ale dzis znalazłam że w przychodni przyszpitalnej tzn w laboratorium robią też badanie nasienia więc moze się tam zgłosimy
 
Aniu mi sie też wydaje że u Was nie ma problemiku z nasieniem skoro juz udało Ci sie zafasolkować a u nas już 1,5roku walki z małą przerwa i nic:( ale powiem Wam że mi na drugiej wizycie ginka zleciła badanie nasienia bo ze faceciki maja teraz problemy z podnością większe niż kiedyś ale zobaczymy co i jak juz nie bawem, ja myślę żę u nas to problem z tym ze ja mam troche ciężka pracę i stresującą ale teraz miałam kilka dni wolnego w tych owulacyjnych dniach i mam nadzieję że się udało:) licze na to i nie mog się juz doczekać teściku a raczej tych pięknych 2kreseczek:p
 
WItam się porannie :-)
ale mam lenia dziś:szok: Mężulek pojechał w delegację a ja sama zostałam:-( no ale nie jest źle bo jutro wraca :-D
Od dziś znów zaczynam brać Clo, ciekawe czy coś sensownego wyhoduję :dry: Oby, oby:)

witam panienki ja rowniez sie stram musze brac lutke bo mialam plamienia dzis mam 20dc lutke mam brac do 25dc wiec trzeba czekac
Cześc Kwiatuszku:) Jak długo się starasz???

ja to juz biore 4 leki wiec chyba ten castangus sobie na razie daruje ...moze przy kolejnej wizycie spytam gina...ale jak to mowia co za duzo to nie zdrowo;p
To tak jak ja:) Też chcę z nim pogadać o castagnusie, chociaż moja koleżanka miała regularne cykle jak brała a potem to tragedia i gin powiedział jej że to właśnie przez ten specyfik:dry: Jak widać są za i przeciw...

Aniu my też mamy przebadac nasienie ale chcemy w Polsce a jak ostatnio byłam to nie znalazłam żadnej placówki gdzie robia takie badania :(ale zapytam mojej ginki na wizycie bo wiem ze ona ma kogos znajomego kto roobi takie badania
No właśnie Maju chciałam pytać skąd jesteś (Pl) :)

Kurcze zaraz muszę się szykować do pracy:wściekła/y: a BARDZO mi się nie chce:zawstydzona/y:
Buziaki
Palu kochana co tam u Ciebbie????
 
Den83 powiem tak ja tak w ciemno zaryzykowałam z tym castagnusem. W moim przypadku stwierdziłam że mi wszystko jedno albo pomoże albo nie. I mam nadzieję że się udało. Jutro wyniki bety :)
 
Powiem wam że pokładałam wielkie nadzieje w ziołach ojca Sroki, ale sama nie wiem co myśleć. Poprzednie 3 cykle miałam po ok. 50 dni, a w tym teraz 73 dniowym zaczęłam pić te zioła i się zastanawiam czy one mi tego cyklu tak nie wydłużyły. Ale cóż... Jednym coś pomaga, innym nie. Mimo wszystko może jeszcze kiedyś zaryzykuję z tym waszym castagnusem, ale to jak mi się uda skrócić cykle. Ciekawe kiedy to będzie...
 
reklama
Suzi ja z dolnego śląska jestem do Wrocławia mam jakies 70km a dokładnie to z Legnicy:)
też zaryzykuję od przyszłego cyklu z tym castaganusem a co tam :) ale nadal mam nadzieję że już nie będę musiała niczym się faszerować :)))
Agusia mocno zaciskam&&&& za jutrzejszą betkę !!oby była wielgaśna:))
 
Do góry