reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Dziewczyny mam pytanie... Biorę luteinę, żeby skrócić sobie cykl (wczoraj ostatnia tabletka) i od wczoraj też mam takie rdzawe/brunatne upławy, nie wiem czy mam to traktować jako @ ? Któraś z Was miała taką sytuację?:> Bardzo pilne, bo jesli to A, to od jutra muszę CLO łykać :D
 
Agusia no to mega gratki i spokojnych 9mieisęcy!!!
Den ja też tak miałam byłam juz tak załamana tym wszystkim,czyli tymi jednymi kreseczkami ,zmuszaniem się do sexiku liczeniem dni i tym wszystkim i tez miałam wrażenie że lada moment rozwali mi sie związek ale postanowiłam zrobić przerwę na 2miesiące i powiem ci że mi to baardzo pomogło :) wracamy do gry z mega uśmiechem na twarzy ,mega optymizmem i wiem że przetrwamy przez te trudne chwile i wkońcu się uda ,tak więc kochana życzę duużo wytrwałości i może warto zrobić sobie przerwę?:*
Natalia ja brałam lutke ale po odstawieniu dostawalam normaln aą @
 
dziewczyny a myslicie ze 10 dni po zastrzyku z ovitrelle bede miala jeszcze w sobie hcg? kupilam sobie test zeby sprawdzic i zobaczyc te piekne 2 kreski choc raz w zyciu ;p jutro sobie go zrobie ;p
 
Witajcie ;)
Błonka ja się nie znam...ale sikaj i sie okaże-oby te II krechy to na fasolkę ,ale po 10 dniach to powinno nie być od leku tylko od dzidzi..

Natalia ja również jak odstawiam lutkę to po 2,3 dniach mam @...zadzwon do gina i się upewnij..

AGUSIA!!!!!! gratki z całego serca i &&&&&&&&&&&&& za dzidzię a może i za dwie bo beta piękna!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
agusia pięknie, gratulacje!!!! :-D
maja ja sie staram nie łamać, ale o problemie wiem juz od 10 lat, a staramy się już rok i po prostu czasem nie mam siły na nic, bo wszystko co robie wydaje mi sie bez sensu...
ale takie przypadki jak agusia dają siłe:)
czesc mama:))
 
Do góry