reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
lecę poczytac ale znalazłam że duuuzo dziewczyna pomaga ten castagnus:) wiec jak się nie uda choć nie zakładam nawet takiej opcji :) to spróbujemy na castagnusie:)
 
ja to juz biore 4 leki wiec chyba ten castangus sobie na razie daruje ...moze przy kolejnej wizycie spytam gina...ale jak to mowia co za duzo to nie zdrowo;p
 
Cześć piękne :)
Jestem po wizycie. Gin powiedział, że nie ma się czego u mnie doczepić, nie mam zaburzeń hormonalnych, piękne wyniki itd. Dał mi lutkę znowu, mam sobie brać od 17 do 24 dc i tak wywoływać. I liczy na to że się uda. Widać nie zakłada, że będę miała znowu takie dłuuuuugie cykle. A jeśli mi się cykle unormują, a dalej nie zafasolkuję, to mam przebadać nasienie męża.
 
reklama
Aniu my też mamy przebadac nasienie ale chcemy w Polsce a jak ostatnio byłam to nie znalazłam żadnej placówki gdzie robia takie badania :(ale zapytam mojej ginki na wizycie bo wiem ze ona ma kogos znajomego kto roobi takie badania
 
Do góry