reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
agusia wielkie wielkie gratulacje!!!
jestes dla mnie pocieszeniem- mam pco i tez niejednoznaczne wykresy(wczoraj kolejne rozczarowanie i pol dnia płaczu)...a jednak jest nadzieja:)))))
spokojnej ciąży życzę:) napisz ile sie staraliscie i na jakich wspomagaczach?
 
Den83 powiem szczerze że od momentu kiedy się dowiedziałam że mam PCOS to wcale się nie staraliśmy. Kochaliśmy się kiedy mieliśmy ochotę nie myśląc o dziecku tylko o przyjemności. 2 lata temu odstawiłam anty i przez 10 miesięcy nie miałam @, miałam ciągle wywoływaną. A co do wspomagaczy to Mama05 poradziłam mi żebym brała: kwasy omega3, Castagnus, no i oczywiście kwas foliowy biorę już ponad pół roku i nadal go biorę :)

Wam też się uda, trzymam za Was &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& z całego serduszka
 
Hej Kobitki przeżyłam dzisiaj ogromny szok. Jestem w ciąży :)Zobacz załącznik 366506
Aguś kochana wielkie gratki i bardzo mocno zaciskam&&&&&&&&&&&&&&& za mega dużą betkę;-)
Super wiadomość:)
Ja dziś mam 2dc więc od jutra Clo, tak jakoś się cieszę że mam nowy cykl:-) i będą nowe staranka:tak: Jestem pełna nadziei
Ac o u Was kochane? :*
 
suzi ja również pełna nadziei na ten cykl ,czyżby to ta pogoda tak napawa nas optymizmem??:) oby się wkońcu udało nam wszystkim
ja mam dziś 17dc więc jeszcze tylko 12dni i testuje i baaardzo liczę na taki teścik jak Agusia:)staranka od13dc do wczoraj każdego dnia ,w 14i 15dc miałam pozytywne teściki owulacyjne więc mam nadzieję że się udało w tym miesiącu:)
 
Maju to mocno zaciskam&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&:)
Ja jeszcze mam cały cykl przed sobą :blink: więc to dopierooo początek, 11go mam wizytę u gina
 
reklama
to widzę kobietki że ślubiki się zaczynaja:) gotowe juz wszystko macie?? my wlaśnie dopinamy wszystko na ostatnie guziki i jeszcze chwilka i będzie ten nasz cudny dzionek:)))
Suzi właśnie mi przypomniałaś że miałam sie do ginki zarejestrować:) za Ciebie również mocno zaciskam &&&&&&&&&&&& aby sie udało w tym cyklu!!!!
i za Was wszystkie:*i miłego popołudnia
 
Do góry