reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Błonka z tego co wiem to TSH to tarczyca. Ostatnią morfologię to miałam już jakiś czas temu i też wszystko w normie. Cytologia też ok. Zobaczę co mi powie w pn gin. Może po prostu wszystko przez głowę. Tylko jak tu nie myśleć... Pierwsza ciąża wszystko super, bez problemu, a jak się skończyło to dobrze wiecie. Tego stresu nigdy nie wyeliminuję :(
 
reklama
ankka ja cie doskonale rozumiem, ja tez nie umiem sie nie stresowaci nie myslec, tylko ja wiem ze nie moge zajsc od strony biologicznej.. chcialaym takie wyniki jak Ty :wściekła/y: ale du pa... caly czas gdzies mi mysli kraza czy sie udalo czy nie i nie moge sie ich pozbyc chociaz bym niewiem jak probowala i robila cos innego...:crazy::wściekła/y:
 
a no niestety nie da się nie myśleć że może akuratnie się udało bo tak bardzo tego chcemy że tak n aprawdę ciągle o tym myslimy:( a ja wczoraj zrobiłam teścik owulacyjny i wyszły 2grubaśne krechy dziś powtórzyłam i to samo wczoraj były działanka i przedwczoraj dzis jeszcze poprawimy i kto wie może się uda i takie same 2grubasne krechy zobaczymy za 2tyg na teściku ciążowym:)))oby!!! a tak mnie dziś jajniki bolały że prawie zemdlałam w pracy i tak cały dzień mam takie bóle w jajniku ale to mam nadzieję żę to pęcholki takie duże były i sobie pękają:)
 
Czego Ci Maju szczerze życzę. I wszystkim starającym - dwóch grubaśnych kresek na teście ciążowym w tym bądź rozpoczynającym się następnym cyklu.
Wiecie... Ja tak naprawdę się staram od tego cyklu co był, wcześniej nie było nawet prób. Ale jak tu zaciążyć w cyklu 73 dniowym? Przecież pewnie nie mam nawet owulacji. Może gdyby nie kolejny mega stresujący tydzień w pracy, to te dobre wyniki by mnie jednak odblokowały? Ech...
 
ja na przyklad wiem na pewno ze owulacji nie mam juz kilka ostatnich cykli i mam wielka nadzieje ze w tym bede miala i bede mogla wyczekiwac tych upragnionych 2 kreseczek bo teraz to sie tylko doluje ze w ogole nie mam na nie szansy;/
a tak btw. maja piszesz ze owulacja jest i 3 dni pod rzad sie przytulacie a moj lekarz mowi ze tak czesto to zmniejsza szanse bo nasienie nie jest wartosciowe ...a wy jak myslicie?ja jutro ostatni dzien luteiny i w srode zaczynam kolejny cykl oby tym razem z szansami:)
 
trix a ja Ci powiem że też co lekarz to i inna opinia i o lekach i o starankach:/ nam ostatnio kazał się przytulać 4dni z rzędu żeby pokryć wszystkie dni w których może być owulka ale też słyszałam że co 2dni najlepiej no ale powiem Ci że postanowilismy zaryzykować i codziennie się przytulkaliśmy bo i ochotka była każdego dnia:) odziwo:)))hehhe a jak bierzesz lutkę?? mój tutaj np jest przeciwny brania lutki bo niby ona zaburza cykle no ale tak niestety jest kochane staraczki że co lekarz to też i inna opinia ale wszystkiego trzeba spróbować a wkońcu napewno się uda::))) jakoś tak pełna optymizmu ostatnio jestem co całkowicei nie podobne do mnie ale może wkońcu czas przestać się dołować i zacząć dostrzegać różowe barwy :)
ankka gdzies tutaj na forum czytałam że któraś zaszła pomimo że @miała 4razy do roku więc kochana za Ciebie również 3mam mocno kciuki i napewno się uda!!! trix a Tobie najpierw p[ięknej owulki z później grubaśnych 2kresecze i wysokiej betki :*
 
Hej Kobitki przeżyłam dzisiaj ogromny szok. Jestem w ciąży :) DSC00616.jpg
 
:-):-):-) Agusia ogromne gratulacje, brawooooooooooo:) super patrzeć na taki cudny test.
Witajcie babeczki, nie zapomniałam o Was tylko mam sporo na głowie. Wpadam na bb i czytam co słychać u Was, trzymam kciuki za wasze staranka. Ja byłam u ginki w piątek i cud się stał bo dzień wcześniej pekł pęcherzyk, na szczęście staranka były dwa dni pod rząd i jeszcze poprawiliśmy dzień później. Też ginka mówiła że mało wartościowe jest nasienie jak sie działa kilka dni pod rząd, lepiej jest co drugi dzień. Trzymajcie się ,odezwe się jescze ,miłej niedzieli papa
 
Agusia gratuluje!!!taka pozytywna wiadomosc na poczatek dnia:)
majadzieki za slowa otuchy! wierze ze w tym cyklu bedzie dobrze:)faktycznie co lekarz to opinia ja biore lutke 2 razy dziennie dopochwowo od 14dc przez 12 dni i 3 dnia od odstawienia dostaje okres czyli 28dc i faktycznie dostaje co do dnia.Ja mam pcos wiec bez luteiny mam bardzo nieregularne cykle;/ a jak ja bniore to mam co do dnia wiec u mnie dziala.
maja a ty juz masz dziecko??czy to pierwsze??
 
reklama
Do góry