reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Agusia ogromne gratki :)
I faktycznie co lekarz to inna opinia. Ale czytałam kiedyś że wg badań to nieprawda że nasienie jest mniej wartościowe. Po prostu jest go mniej, ale za to plemniki bardziej żywotne, bo "świeże", a nie przetrzymane z poprzedniego dnia czy dni. A ja przed ciążą z Zuzią walczyłam codziennie i od razu w tym cyklu się poczęła. Więc z doświadczenia wiem, że to może działać. Tym bardziej, że mój mąż to już nie taki całkiem młodziak, wtedy miał 38 lat ;-)
 
reklama
Agusia no mega gratki!!! superaśnie !!!! też liczymy na taki ślubny prezencik:))))
Trix niestety ale jeszcze nie mamy dzieciaczków ,walczymy o pierwsze ale wiem że się nie bawem uda:) a z lutką też brałam od 14dc ale nie miałam monitoringu i nie było wiadomo czy wgóle mam owulke ,weszłam tutaj dziewczyny mnie uswiadomiły ze nie bierze się lutki bez monitoringu i pognałam tutaj do lekarza a on mnie wysmiał że są jeszcze lekarze którzy przepisują lutkę na zajście w ciążę od 14dc bez monitoringu , i to właśnie lutka mnie przyblokowała na te pare miesięcy bo ja mam cykle od 28do 35dni więc nigdy nie wiadomo kiedy owulacja się raczy pojawić i kazał mi narazie nie brać lutki i działac ,mamy brać tylko witaminki i tyle. mieliśmy zrobić teraz badanie nasienia ale nie znalazłam nigdzie w moim mieście gdzie można zrobić takie badanie , a kiedyś dostałam od mojej ginki nr do babki która robi takie badanka ale zapodziałam go gdzieś a jak chciałam iść do niej to się okazało że trzeba czekać miesiąc na prywatna wizytę:( tak więc zobimy badanka dopiero w połowie lipca ,choć mam cichą nadzieję że nie będą już potrzebne:)))
 
AGusia ogromne gratulacje!!!!!!!!!!!!!!! SPokojnych 9 mcy.

Ja w tym cyklu darowałam sobie duphaston bo nie wiem nawet który mam dzień cyklu a gin na urlopie. Będe liczyła od nowego cyklu jak się @ zacznie.
 
Jakoś się boję tej jutrzejszej wizyty u gina. Ciekawe co mi powie na to, że badania zrobiłam 2 dc, jak krwawienie było maciupeńkie. Może to ma jakiś wpływ na wyniki i wcale tak różowo nie jest.
 
nie martw sie na zapas...zaczekaj co gin powie...no i akurat to ze masz dobre wyniki to chyba dobrze takze staraj sie myslec pozytywnie i napisz po wizycie co powiedzial lekarz:) glowa do gory;))
 
ankka02 nie martw się , na pewno wszystko będzie ok, poczekaj na opinie lekarza jednak skoro masz wyniki w normach to raczej wszystko powinno być dobrze.:tak:
 
reklama
Do góry