reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
to nie takie proste kiedy sie chodzi na monitoringi, bierze jakies leki czy witaminy i wylicza kiedy moze byc owu ;/ u mnie jest trudno o tym nie myslec bo moj m ma prace po 12 h zmianowa i czesto jest bardzo zmeczony, zwlasza jak ma 5 nocek pod rzad, dlatego licze na ktory dzien wypada owu ;/ niby jak sie przestanie myslec to bardziej mozliwe jest zajscie, bo na luzaka, ale ja tez nie potrafie...
a co do CLOSTILBEGYTU to ja mialam 6 cykli, w 5 cyklu w koncu sie udalo, byla owu a w 6 cyklu juz pecherzyk mi nie pekl.. teraz czekam na @ ktora sie spoznia juz ponad tydzien... pewnie dlatego ze luti nie bralam w fazie lutealnej...
 
reklama
andzia szkoda że @ przyszła... Trzymam kciuki za następny cykl.
Błonka a może jest jakis inny powód opóźnienia, taki cudowny powód :)
Mama, Beatka kciuki zaciśniete za wasze niedzielne testy.

U mnie dziś 8 dc, staranka czas zacząć , na luzie , uda się to uda , nie to nie, teraz zupełnie inaczej do tego podchodze. Przy pierwszym to już prawie świrowałam czemu się nie udaje. Teraz zostawiamy to losowi. Ja rozumiem że niełatwo się odciąć od staranek, nie myśleć , ja tego nie potrafiłam zrobić . Starałam się wtedy ok 18 mcy i ciągle o tym myślałam, teraz to nasz chyba 9 miesiąc starań ale już inaczej się czuje, nie mam tej presji, mam moją Juleczke i inaczej to przeżywam,. Życze Wam aby każda z Was doczekała się niedługo choć jednej takiej gwiazdeczki:):):)
 
witajcie babeczki :)

Niestety @ dzisiaj do mnie przyszła po tygodniowym opóźnieniu widocznie u mnie testy nie kłamią. Tak więc staranek ciąg dalszy. Próbowałam trochę się zdystansować do staranek ale jakoś nie potrafie o tym nie myśleć mimo to mam nadzieję że kiedyś mi się uda zafasolkować

Andzia- tulę do serca:(((
bardzo mi przykro..

Maja- dobrze piszesz-niestety tak jest-też tak mam...


Mam LAMETTĘ... jeśli jest ktoś zainteresowany szczegóły na pw

a na co to jest-to jakiś lek???

Dentico- cześć i dzięki i powodzenia w nowym cyklu:)))&&&&&&&&&&&&&

Błonka-to słabo na Ciebie działa Clo skoro dopiero przy 5 cyklu była owu-a brałas 1 czy 2 tabletki???
 
mama jak tempka dzis u ciebie bo ja mierzylam dwa razy pod rzad
za pierwszym razem wyszla 36.8 czyli spada :szok:
wiec w szoku wlozylam termometr jeszcze raz ale glebiej i wyszlo 36.9
wiec nie wiem w sumie ktora brac pod uwage
jak ty mierzysz tam na dole wkladasz go prawie caly czy tylko polowe ? :confused:

na 14.00 mam usg jak tam moje endo
zaraz pozniej napisze co i jak
 
Beatka-u mnie dziś w górę z 36,9 na 37,05..nadzieja wróciła..
ja wkładam do połowy :) i jeśli mierzyłam bez wstawania to ja bym brała ta 36,9...

czekamy na info po usg i &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& :)) za endo przede wszystkim!!
 
Den witaj
jak to bez zastrzyku przeciwbólowego miałas hsg????????
i jak to zniosłaś???

nie wiem co to macica dwurożna....

Beatka- jak po usg???????
 
no własnie sama jestem zdziwiona- czytałam, ze zabieg wykonuje sie w znieczuleniu a tu niespodxzianka- namiastka bólu porodowego jak stwierdziła pielegniarka zdziwiona ze nie dostałam nic- lepiej nie mowic. UPOMINAJCIE SIE O ZNIECZULENIE PRZY HSG!!!ja byłam miła i sie nie odzywałam, a bład- a dodam, że nie naleze do wrazliwych na ból, nie znieczulam się u dentysty i nie biorę leków p-bólowych. no ale cale szczescie, ze to tylko 2-3 minutki i koniec:/
 
wlasnie wrocilam z usg
endo w 22dc 9mm hmmmmm :confused:
gin mowil ze ok ale mogloby byc grubsze
owulacja potwierdzona
clo mi nie przepisal bo powiedzial ze nic tu nie zdziala
bo owulacja wystepuje
a tylko by sluzowke uposledzilo
za to przepisa lmi estrofem, ktory mam brac od ostatniego dnia @
czy ktoras to brala?
i jak zwykle luteinke ale tym razem pod jezyk, ktora moge tez brac dowcipnie
co do tempki to powiedzial ze nie szkodzi jak skacze
byle by z dnia na dzien nie spadala w dol
mowi ze mial pacjentke ktora byla w ciazy a tempke miala 36.6
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry