reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Andzia bo ciężko się zdystansować do tego ,niby mówisz sobie że o tym nie myślisz ale jednak cały czas myśli krążą wkoło fasolki . Ale trzymam &&&&za następny cykl!
a długo się już staracie??
Bardzo ciężko jest się zdystansować. Ja o maleństwo staram się już 3,5roku i jestem już po dwóch poronieniach i po tym drugim poronieniu coś nieda mi się wogóle zaskoczyć pomimo różnych wspomagaczy
 
reklama
andzia to rzeczywiscie dlugo sie starasz bardzo mi przykro to slyszec
ale mamnadzieje ze niedlugo sie wam uda trzymam mocno za powodzenie &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Andzia kurcze tulę mocno i jeszcze mocniej zaciskam &&&&& żeby sie wkońcu udało!!!bo 3,5roku to strasznie długo ale napewno niebawem się uda!!! ja mam kuzynkę o którą rodzice się starali 7lat i wkońcu się udało a teraz jest już taka pannica że hej .tak więc Wam również się uda!!!
może gdzieś na wakacje się wybierzecie i wtedy robaczek się pojawi , rozglądaj sie kochana dobrze za tymi boćkami bo słyszałam że duzo ich teraz :)
 
wlasnie wrocilam z usg
endo w 22dc 9mm hmmmmm :confused:
gin mowil ze ok ale mogloby byc grubsze
owulacja potwierdzona
clo mi nie przepisal bo powiedzial ze nic tu nie zdziala
bo owulacja wystepuje
a tylko by sluzowke uposledzilo
za to przepisa lmi estrofem, ktory mam brac od ostatniego dnia @
czy ktoras to brala?
i jak zwykle luteinke ale tym razem pod jezyk, ktora moge tez brac dowcipnie
co do tempki to powiedzial ze nie szkodzi jak skacze
byle by z dnia na dzien nie spadala w dol
mowi ze mial pacjentke ktora byla w ciazy a tempke miala 36.6

Beatka- no i pieknie-owu była,,endo ładne-jeszcze raz takie jak ostatnio bo wtedy był 5mm prawda??

a Estrofem brałam...to jest na endo własnie..
i bierze sie go z lutką od II fazy cyklu(ja brałam od 16d.c. lutkę)i kończyłam lutke i Estrofem w 25d.c.
no mi jak widać nie pomógł a skutki uboczne ma.....ryczałam pół dnia zanim wziełam pierwszą tabletkę-jak mam byc szczera...to są mocne hormony..


nie 1 ani nie 2 tabletki... tylko 3.. dopiero po 3 tabletkach dziennie zadzialalo!! ;/


Błonka- a jak reagowałaś na 3 tabletki Clo-czułaś sie "inaczej",gorzej...
ja przy 2 tabletce nie czułam różnicy w samopoczuciu:)


Bardzo ciężko jest się zdystansować. Ja o maleństwo staram się już 3,5roku i jestem już po dwóch poronieniach i po tym drugim poronieniu coś nieda mi się wogóle zaskoczyć pomimo różnych wspomagaczy

Andzia- przytulam Cie-Ty wiesz!!
ciężkie to zycie-ja teraz po poronieniu grudniowym tez nie moge zaskoczyć:((

moja tempka dzis taka jak wczoraj czyli 37,05-mam 24 d.c. i jestem 11dpo..

miłego dnia lejdis:)
 
czesc dziewczyny- ja juz po hsg- wszystko drozne, ale z lekka dwurożna macica- znowu pod górkę:(
na dodatek zrobili mi to badanie bez znieczulenia ani bez srodka p-bólowego nawet.

ja tez mialam hsg bez znieczulenia i w CH to norma. Staraja sie unikac znieczulen. Dostalam tylko zastrzyk na zwiotczenie miesni trzymajacych macice i wczesniej kazali sie wysikac. Nie bylo tragedii ale nie moge powiedziec, zeby bylo bezbolesne, tym bardziej, ze podlaczali mi rurke 3 razy, bo sie nie chciala trzymac. Dopiero jak juz zastrzyk zadzialal w pelni i sie wszytsko rozluźniło.
 
cześć kochane, czytam was i czytam i stwierdziłam że już dłużej nie wytrzymam i napisze, staram sie nie mysleć za dużo o tych staraniach żeby nie oszaleć dlatego tez ograniczyłam pisanie na bb. Dostałam od swojej ginki plastry oesclim, jak byłam w polowie cyklu na podgląd to oczywiście żadnego pęcherzyka ale po plastrach coś ruszyło, była owu były staranka, ból piersi więc wszystko super. @ powinna przyjść w weekend i już miałam nadzieję że nie przyjdzie ale niestety dzisiaj cyce prawie nie bolą, plamienia sie zaczęły żółtawe więc znów d...pa, szlak by to wszystko i jak tu miec siły na dalszą walkę jak to już trwa i trwa.
Andzia dobrze Cie rozumiem bo ja tez juz około 3 lat działam i 3 porażki mam za sobą
Błonka ja tez mam brać clo jak dostane @ to od 4 dnia po 1 tabletce
Beatka trzymamy kciuki
mama a Ty kochana chyba testujesz w weeken?? więc kciuki tez trzymam mocno oby to był koniec tej katorgi
 
Myśa- kochana dziekuję ,ale to ja za Ciebie trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&!! całą masę &&&&&&& zaciskam -niech sie w końcu uda!!
mam nadzieje,ze skoro ruszyło z owu to jesli teraz nie wyszło to w następnym cyklu sie uda!!czytałam ,ze przy Clo bardzo ważny jest wiesiołek-Clo upośledza endo a wiesiołek to trochę niweluje...

ja trzymam za Ciebie za Izę za Wikulę za Pok za Palu za Maję za Maćku-najbardziej trzymam za te które walcza o pierwszą dzidzię!!!!!!!
jestem z Wami babki!!!!
 
no to z taką masą kciuków musi być dobrze, jedna za wszystkie i wszystkie za jeną :) ciesze się że jest tutaj takie braterstwo jajników. Ja na śluz piję siemie lnianę, mały glucik ale już się przyzwyczaiłam
 
reklama
mama jak to ryczalas? po tym estofemie? :szok:
to on tak na ciebie dzialal :szok:
a jak dlugo go bralas tzn ile cykli?
i wogole nie bylo poprawy?
mi powiedzial ze to co mi dal to jest slaby (2mg)
i ja mam brac inaczej bo caly cykl l:confused:
a od owulki luteina

U mnie dzis tempka 37,1 ale nie biore jej pod uwage bo wieczorem wzielam lutke pod jezyk i pewnie po niej taki skok
wiec juz tempki nie bede mierzyc
ale do niedzieli juz niewiele zostalo
 
Do góry