reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Beatka- nie!!:) ryczałam jak czytałam ulotkę....
to są hormony które biora np kobiety po usunięciu macicy..

ogólnie w samopoczuciu nie czułam różnicy..trochę przytyłam-brałam 2 cykle..też tą mniejszą dawkę

mam nadzieję ,ze w ndz.obie zobaczymy piękne II !!!
jery jak ja juz nogami przebieram ....
 
reklama
Beatka- nie!!:) ryczałam jak czytałam ulotkę....
to są hormony które biora np kobiety po usunięciu macicy..

ogólnie w samopoczuciu nie czułam różnicy..trochę przytyłam-brałam 2 cykle..też tą mniejszą dawkę

mam nadzieję ,ze w ndz.obie zobaczymy piękne II !!!
jery jak ja juz nogami przebieram ....


progesteron tez jest czescia terapii dla kobiet po usunieciu macicy :) nie wiem co jest w PL w ulotkach do dupka i lutki ale ulotka do mojego utrogestanu byla glownie o zastepczej terapii hormonalnej dla kobiet po histeroktomii.
 
tu są miedzy innymi skutki uboczne estromemu...no jak przeczytałam o raku...mam dzieci-mam dla kogo żyć...

Możliwe skutki uboczne: W pierwszych kilku miesiącach leczenia może pojawić się napięcie gruczołów sutkowych. Rzadko mogą wystąpić: bóle głowy, nudności, obrzęki, wysypki skórne. Podczas leczenia estrogenami wzrasta ryzyko nowotworów estrogenozależnych: błony śluzowej macicy i sutka. Wskazaniem do natychmiastowego przerwania leczenia jest wystąpienie: zakrzepicy żył głębokich, epizodów zakrzepowo-zatorowych, wystąpienie żółtaczki, ostrych napadów migreny, nagłego zaburzenia widzenia, znaczący wzrost ciśnienia tętniczego..
 
mama05 no konkretne skutki uboczne brrr................
Beatka pewnie lekarz będzie cię kontrolował i wie co przepisuje:)
Myśa dobrze że coś z owulacją ruszyło , może ten cykl ładnie się rozwinie.:)

Ja na 12 maja zapisałam się do ginki. Nie byłam chyba z rok. Akurat będe w połowie cyklu to mi powie czy wszystko ok. Cytologie też chce zrobić.
Ostatnio zrobiłam sobie takie postawowe badania krwi, hormony tarczycy i wszystko ok. Jeśli to usg wyjdzie dobrze to chyba znów męża pośle na kontrole armi.
 
Dentico-powodzenia u gina-wiesz,ja tez myśle czy Toma znów nie wysłac na badanie...w tamtym cyklu działalismy dopiero jak test owu wyszedł mega pozytywny i na drugi dzień tez działania były i ..lipa..
co prawda kilka dni przed terminem @ test pokazał II ale @ i tak przylazła..może jednak u Niego wszystko si..kurcze głowa paruje od tego myślenia gdzie jest przyczyna...

ja cytologie robiłam w listopadzie..
 
no mama niezle te skutki uboczne :szok:
tym bardziej ze u mnie w rodzinie jest duze ryzyku raka piersi
mam nadzieje ze nie bede musiala ich zaczynac brac

3 razy w miesiacu mam usg wiec mysle ze lekarz bedzie to kontrolowal
powiem wam ze super mam tego lekarza
tu w UK w polskiej klinice usg i badanie kosztuje 100f
a ja u niego place za kazda wizyte z usg 20f i siedze ile chce nawet 20min
wszystko go wypytuje a on cierpiliwie slucha i odpowiada
nie traktuje pacjentow jak zarobek
tylko widac ze chce pomoc
musialam wam to napisac bo tak jestem zadowolona z niego
a mialam wczesniej 3 innych lekarzy i byli do bani i liczyli mnie normalnie mimo ze bylam u nich po 3x w miesiacu
i wogole nie wiedzieli co ja chce jak mam 2 dzieci to i z 3 kiedys zajde
 
Beatka- skoro gin zapisał to bierz ..o znaczy życze fasolki w niedzielę:)))))))) i żebys recepte do kosza wywaliła:))
ale w razie co to bierz i bedziesz pod kontrolą...tymbardziej,jak rodzinnie jesteś obciązona rakiem piersi..

super,ze masz dobrego gina i kasy nie zdziera!!
to bardzo ważne ,zeby mieć takiego zaufanego lekarza.
 
Hej kochane, nie dam rady nadrobic wszystkich postów... ale chciałam wam powiedziec ze mam nadzieje ze uda nam się wszystkim zafasolkowac jak najszybciej...

Ja testuje za 2 tygodnie...

Boże... może akurat....

Jestem w pierwszym cyklu z Clostylbegyt i luteiną... jestem ciekawa jak to bedzie.
 
reklama
Do góry