reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Den- witaj,albo zaburzenia hormonalne..albo -zrób test...
a jaka była @??normalna,jak zawsze??
obfita czy skromna??

kurcze dziwne to -nie słyszałam ,zeby tu któras babeczka tak miała..

witajcie kochane...do testowania coraz bliżej i coraz wieksze nerwy....ze sie znów nie udało-jeste 8dpo i nic sie nie dzieje...zadnych objawów:no::no:
mam 21d.c. jeszcze kilka dni....cykle mam 25-27 dniowe.
 
reklama
mama Ty jesteś najbardziej doświadczona w temacie objawów, ale czy 8dpo to nie za wcześnie?nie wiem jak było przy poprzednich ciążach:)
moja@ była raczej przecietna- tylko że po zaczełam mieć cieżkie(.)(.) i ciężkie podbrzusze i jajniki...a ta@ się zaczeła się w 9albo 10 dpo. i w sumie trwała 3 dni plus plamienia troche.
 
Den- zrób kochana test albo bete...
a co do moich ciąż to z córką czułam dopiero 2 tyg po terminie @
a z synem 4 dni przed terminem miałam mrowienie (.)(.),uczucie nabrzmiałych i cięzkich..

co mi pozostaje -czekać...
 
to masz mama jeszcze troche czasu;)
najgorsze to czekanie.
co do testu- postaram się zrobicjutro przed hsg- bo to promieniowanie w koncu, chociaz nie wierze w okresy w ciazy. najgorsze, że jutro na 8.00 szpital a ja nie mam gdzie kupić i zrobić testu po drodze- jade 100km:( jezeli ma byc z pierwzego porannego moczu, to mi pęcherz pęknie:D
 
den83 dleczego nie wyznaczyli Ci terminu po miesiączce???? dziwne trochę bo ja HSG miałam w 9 dniu cyklu zaraz po miesiączce, poza ty to jak się o dzidzie staramy to nawet mój ginekolog powiedział że na badanie mam do niego przychodzić tylko po @...
mama05 trzymam mocno &&&&&&&&&&&&& :-)
 
u mnie tempka coraz wyzej dzis juz 37 po spadku z 36.1
cycki mnie rwia od pachy do pachy
i dzis bylam kupic sobie nowy stanik i co .. mam miseczke B a tu za mala :szok:
musialam kupic C moze to zbieg okolicznosci ale nie przytylam ostatnio
wiec mam coraz wieksza nadzieje
tym baedziej ze w dzien testowania mamy rocznice slubu wiec moze bedzie prezent

mama ja caly czas wierze w ciebie &&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
Magda- dzięki za &&&&&&&&&&&& :)

Beatka- oj,oj ładnie to u Ciebie wygląda :)))
przepięknie:)
&&&&&&&&&&&&&&& zaciskam-najbardziej te (.)(.) przemawiaja skoro zrobiły sie ( . ) ( . ) :))))
ja mam tak jak wczoraj 36,9
miałam 2 dni 37 i teraz 2 dni 36,9
zobaczymy jak jutro..
 
Do góry