reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
cieszę się ale też nie chcę się na 100% nastawiać, bo testy jak wiemy nie są do końca wiarygodne... jak zrobię betę w środę to zobaczymy
 
reklama
mama, beatka- fajnie, ze wogole dochodzicie do etapu testowania- mnie @ zaskakuje zazwyczaj wczesniej, szczegolnie jak sa wszelkie objawy ciazy juz:/
magda a ile dni od odstawienia dupka minelo?
pok, magda- mam nadzieje, że bedzie tak jak mowicie, bo to co opisuja na forach to makabra- w kazdym razie ja sie ciesze, ze w koncu sie cos ruszylo w badaniach

u mnie znowu dzis temp 36,7- a w pierwszej polowie cyklu mam zawsze 36,0-36,1:(
 
Ostatnia edycja:
5 dni minęło od odstawienia dufastonu, mam nadzieję, że spokojnie przejdziesz przez to badanie i coś Ci powiem, nie czytaj tych opini na forum , bo tylko straszą ja też się naczytałam i zemdlałam przed badaniem ze strachu, a na prawdę nie było się czego bać. Podobno boli trochę jeżeli są jajowody trochę niedrożne a lekarz próbuje je udrożnić
 
magda no to może ten bociek podrzucił bobaska:) mocno zaciskam &&&&&&&&&&&&&&&
my się staramy już od ponad roku ale teraz sobie odpuściliśmy bo za 2miesiące i 3tyg bierzemy ślub i musimy lecieć 2razy do polski a nie chciałam lecieć z taką malusią fasolką która nie skończyła jeszcze 3miesiące żeby sie nic nie stało ,bo z brzuszkiem nam nie przeszkadzało iść do ślubu ale takim już większym no ale nie udało się , tak więc po ślubie wracamy do staranek i mam nadzieję że się wkońcu doczekamy naszych trojaczków,a co ja zachłanna jestem:p
mama ,Beatka a no coraz bliżej do Waszego teściku zaciskam mocno &&&&&&&&
 
zrobilam dzis rano test i nie wiem czy nam sie z m przywidzialo ale byl cien 2 kreski... nie nastawiam sie na nic, ide na badania w piatek to sie zobaczy... juz raz tak mialam to sie okazalo ze hormony szalaly ;/ okres mi sie spoznia, piersi mnie bola.. eh a najgorsze jest to ze snilo mi sie dzis ze urodzilam sliczna coreczke a jak sie obudzilam to sie zastanawialam czy to prawda byl tak realistyczny... nawet znalazlam dla niej imie choc nigdy sie nad tym nie zastanawialam ;/
 
Blonka wydaje mi sie ze wam sie udalo :tak:
poniewaz mi nigdy nie wyszedl nawet cien bladej kreski
naprawde duza szansa ze sie udalo &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
błonka trzymam kciuki:)
mi kiedys tez wyszla blada kreska, ale nic nie było- potem gin powiedział, ze tsh, lh i hcg mają podobna budowe chemiczna i sie nakladaja, a ja tych dwoch pierwszych mam za duzo, wiec nie dosc ze do testu nie dotrwam, bo @ mnie ubiega, to jak juz zrobie, to czesto mi falszywa kreska wychodzi
 
reklama
kurcze, dziewczyny mam 7dc, temp nadal za wysoka- nie wiecie co moze byc tego przyczyna? po odstawieniu lutki zaczela spadac 2 dni, ale nie doszła do linii podstawowej a potem skoczyła wyzej- gdyby nie@, to mogłabym miec nadzieje ze to ciaza- a tak to nakrecam sie tylko netem- torbiele, ciaza, ciaza obumarła, pozamaciczna, przetrwale cialko zolte-jutro zabieg a ja nie wiem co sie dzieje:(
 
Do góry