reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
dzieki dziewczynki za trzymanie &&&&&&&&&&&
ja dalej odczowam bole w dwoch jajnikach
wiec nawet nie wiem w ktorym byla owulka
i dzis mialam uczucie na @
no i te cycki
jeszcze 10 dni i tescik
dziewczynki trzymam za was &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

mama a jak tempka u ciebie dzis?
 
reklama
beatka,mama -dlaczego ten czas tak wolno płynie?:-p
trzymam kciuki&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
dziewczyny powiedzcie dlaczego temp spadła mi przed okresem prawie do tych podstawowych, a teraz 4 i 5 dc wzrosła jeszcze bardziej niz po owu?
na ciaze nie nastawiam się bo miałam @, ale zastanawiam sie, który wredny hormon wariuje tym razem:crazy:
 
Den-przed @ tempka zawsze spada bo spada progesteron a to on jest odpowiedzialny za wysoką tępke...ale dlaczego w 4,5 d.c.masz wyższą niż przy owu to nie-wiem...dziwne to..faktycznie hormony trza zbadać..
dzięki za &&&


Beatka -ja nie mam rozeznania w tym cyklu bo jak pisałam jeden babolek mnie zmolestował o zmierzenie 3 dni temu i wtedy było 36,9 wcz.37 i dziś37 ...mam 19d.c -jeszcze troche do testowania...
czyli u mnie owu była tylko pytanie przy przytulanie było w"odpowiednie" dni...ale to niedługo test pokaże
tak więc Beatka- &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& :))
 
den - podczepie sie pod pytanie do mamy. Tez mialam hsg. Nie bylo to badanie bezbolesne ale bez przesady. Bol przy tym badaniu jest sprawa indywidualna - kazdą boli inaczej. Jedne prawie wcale, inne znosnie, a inne nieznosnie. Mnie bolalo tak, ze przez chwile sobie pojekiwalam i wykrzywialam twarz ale to trwalo 15 minut (cale badanie), a po nim nie boli nic.
 
mama u mnie dzis tempka 36.8 czyli od owulki wzrosla o 0,7
dzis mnie jajniki nie bola
a cycki czuje tylko jak je scisne to wtedy bola
no coz zostalo nam czekanie
damy rade
a u ciebie tempka piekna
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
maja16 jak długo się staracie o dzidzie? den83 ja też miałam hsg tak jak napisała pok ból jest indywidualny, mnie nie bolało jakoś bardzo, czasami miałam mocne ukucia ale chwilowe, więc nie było źle, a po badanku nic mnie prawie nie bolało, tylko taki dyskomfort czułam i plamienia przez kilka dni były.
Dziewczyny jak biorę dufaston na regulację to normalne że się spóźnia @?
 
witajcie:0

Den- ja miałam laparo-hsg nie miałam..
gin zapisał mnie na grudzień ale jak w listopadzie zaszłam (mimo ,ze poroniłam) to uzał ,ze jajowody drozne...

Beatka- dzięki za &&&&,tak jak mówisz-pozostaje czekać..już sporo za nami a tyen tydzień mam nadzieje szybko zleci i test..

Magda- @ dostaniesz po odstawieni dupka ,chyba ,ze bedzie ciąża to nie dostaniesz:)
 
dufaston odstawiłam na dwa dni przed planowaną @ a i tak nie dostałam, może coś zaskoczyło, w sobotę chodził po naszej działce bocian :-) może mi coś w końcu przyniósł... zobaczymy :-)
 
reklama
Do góry