reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Witam sie i ja w ten burzowo-deszczowy dzien [FONT=&quot]
a227.gif
[/FONT] [FONT=&quot]
e044.gif
[/FONT]
Zunia w przedszkolu ,Dominik jeszcze śpi,ja juz sniadanko zjadlam-teraz kawka i zaraz sie biore za pożądki.
[FONT=&quot]
e010.gif
[/FONT] [FONT=&quot]
d025.gif
[/FONT] [FONT=&quot]
e025.gif
[/FONT]

po 10.00 jedziemy z Domisiem do znajomej 3 miejscowosci dalej-niedawno urodzila 2 synka i juz na tyle ogarnela sytuacje [FONT=&quot]
g030.gif
[/FONT] ,ze moze sobie pozwolic na herbatke;-)

witam wszystkie moje e-babeczki i życze Wam udanego dnia -mimo deszczu -jesli u Was tez pada [FONT=&quot]
d005.gif
[/FONT]
 
reklama
Witam ponownie! Dziewczynki czy któraś z was mierzy temperaturke w pochwie? ja mierze dopiero pierwszy m-c i caly m-c mialam w granicach 36,6 a od tygodnmia powyzej 37. Co o tym sadzicie? Dodam ze @ powinnam dostac w niedziele i nic, brzuch mnie bolal ale @ nie ma. wieczorem bola mnie jajniki tzn tak ciagna.
 
NANA- witaj,ja mierze choc w innym miejscu,ale...jesli w dniu kiedy powinna byc @ masz 37 i nadal nie ma @ a temp.wysoka no to kochana smigaj po test i wkleje fotke z II kreskami:tak::-D:-D:-Djesli nie mialas zadnego stresujacego wydarzenia,nie chorowalas to wyglada mi to na fasolke;-)daj znac jaki wynik-po terminie @ test mozesz robic o kazdej porze dnia.powodzenia!!
 
Witam sie po weekendzie z Wami (pisze po weekendzie bo zrobilismy nieplanowany wypad w gory na 3 dni) i było super odstresowanie :) oby cos pomogło ;-)

I życzę miłego dnia i śle słonko :)
 
Witam ponownie! Dziewczynki czy któraś z was mierzy temperaturke w pochwie? ja mierze dopiero pierwszy m-c i caly m-c mialam w granicach 36,6 a od tygodnmia powyzej 37. Co o tym sadzicie? Dodam ze @ powinnam dostac w niedziele i nic, brzuch mnie bolal ale @ nie ma. wieczorem bola mnie jajniki tzn tak ciagna.
Witam ja też zaczęłam mierzyć temp.w tym cyklu i z tego co wiem to temperatura skacze do góry ok jednego dnia po owulacji i utrzymuję się ok 12dni czyli prawie do @ a jeśli utrzymuje się na podwyższonym poziomie ok18dni to wtedy można podejrzewać ciąże:-):-):-):-)mam nadzieje że pomogłam
 
hej Dziewczyny!
Mam pytanie odnosnie bromergonu. Ginekolog przepisala mi go w zwiazku ze zbyt wysokim poziomem prolaktyny. Biore go od 17 czerwca. Na poczatku mialam brac pol tabletki, pozniej 1, teraz biore juz caly czas 2. Okres mialam 1 lipca. W niedziele 1 sierpnia dostalam krwawienia wieczorem. Myslalam, ze rozwinie sie to w @, ale nie ma. Bola mnie piersi i caly czas chce mi sie spac. Myslicie, ze jest jakas szansa? Czy raczej to byla taka na maxa malo obfita @?czy jescze cos innego?
bral ktos bromergon???
 
hej Dziewczyny!
Mam pytanie odnosnie bromergonu. Ginekolog przepisala mi go w zwiazku ze zbyt wysokim poziomem prolaktyny. Biore go od 17 czerwca. Na poczatku mialam brac pol tabletki, pozniej 1, teraz biore juz caly czas 2. Okres mialam 1 lipca. W niedziele 1 sierpnia dostalam krwawienia wieczorem. Myslalam, ze rozwinie sie to w @, ale nie ma. Bola mnie piersi i caly czas chce mi sie spac. Myslicie, ze jest jakas szansa? Czy raczej to byla taka na maxa malo obfita @?czy jescze cos innego?
bral ktos bromergon???
kochana biorę i nie zdarzyło mi się to nigdy
a testa nie robiłaś bo przecież tutaj dużo dziewczyn w dniu spodziewanej @ mają plamienia a jest to np. ciąża
 
Niestety wlasnie nie robilam, myslalam, ze to sie rozwinie w normalny okres.
Nie wiem co mam o tym myslec...
A masz po bromergonie regularnie miesiaczke?
 
reklama
Do góry