reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
dziewczyny a ja sie tak zastanawiam czy te plamienia czy upławy o których piszecie to sa jakie takie jak pzed okresem braz i jest ich malo?? ja mam zawsze pare dni przed okresem takie plamienie potem jest dopiero normalny okres. w tym cyklu tez tak mam zaczelo sie od soboty 10 -tego takie lekkie plamienie nic wiecej nic mniej az do dzisiaj a to juz 26 dc...... cycuchy bolą ale ja wiem...... lepiej jakby tego plamienia nie bylo. A okres mam zawsze co 27/28 dni . Zawsze jednak jest to plamienie ktore z dnia na dzien sie nasila a tu w tym cyklu nie ma go tak duzo. Nie wiem wiecie co jak ktoras miala kiedys podobnie niech mi cos napisze. Pozdrawiam wszystkie i zycze samych owocnych staranek!!!!!! zapomnialam dodac ze tez biore duphaston ale od 9 dc przez 10 dni.
Aangelh witaj .Moje doświadczenia z duphastonem są takie, za każdym razem jak go brałam miałam przed okresem takie brązowe upławy trwały ok4dni (myślę ze to dobre określenie dla tego koloru) i potem normalnie okres. A cykle też mam co 28 czasem co 30dni. Ale ja biore duphaston od dnia próby czyli jak miałam inseminację ,albo teraz podawane zarodeczki od 14dnia cyklu do konca czyli zawsze to było do@.
Teraz wierzę że ta wstręciucha sie nie pojawi i ujrze te moje dwie wymarzone 2kreseczki:tak:Dziś 26dzień cyklu plamień jak narazie nie ma tylko hm...tak troszeczkę tak tyci tyci żółtawego plamienia od ja wiem chyba w zasadzie o transferu. też nie wiem co o tym myśleć ale staram się wierzyć że tym razem już będzie dobrze ijuż niedługo oszaleję ze szcześćia:tak:
Pozdrówka zmykam na "Na wspólnej"haha trzeba się jakoś odstresowywać:tak:
 
reklama
Witajcie dziewczynki w ten śnieżny poranek :)
Trzymam za Was mooocno kciuki!
Dziś 24dc, więc prawdopodobnie w pt przyjdzie wredna @. W tym miesiącu trochę sobie odpuściłam staranka z powodu braku męża :-D, więc zbytniej nadziei sobie nie robię. Od przyszłego cyklu prawdopodobnie CLO.
Znacie jakieś sposoby na wydłużenie cyklu? Bo ja mam 26 dniowe cykle, a owu około 19 dnia :wściekła/y: Jeżeli szczyt sluziku płodnego miałam 17dc, a temp. podskoczyła dopiero 20dc to oznacza, że owu była 17dc??? Już się w tym gubię :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Asienka:) czekamy na dobre wieści od gin.!!!!! ;-)
Miłego dnia!!!!
 
Witam sie :)
ja w tym cyklu biorę castagnus nie wiem czy ktoraś z was miała z nim do czynienia ?????
Klaudyna_a u ciebie wynika ze masz za krotka faze lutealną ?? długo mierzysz temp? ile średnio masz dlugość fazy lutealnej ??? jeżeli poniżej 10 dni to jest coś nie tak z pracą ciałka żótego!
z naturalnych wspomagaczy polecam duze dawki Mg+B6 no i właśnie castagnus ja przy samym magnezie mam wydlużenie tylko o 1 dzien z 11 na 12 dni to i tak mało wiec sięgnełam po castagnus bo lekarka nie chciala dać luteiny ani duphastonu bo powiedziala ze mam dobry progesteron w 7d fl więc zobaczymy co bedzie po castagnusie .....
 
Witam sie :)
ja w tym cyklu biorę castagnus nie wiem czy ktoraś z was miała z nim do czynienia ?????
Klaudyna_a u ciebie wynika ze masz za krotka faze lutealną ?? długo mierzysz temp? ile średnio masz dlugość fazy lutealnej ??? jeżeli poniżej 10 dni to jest coś nie tak z pracą ciałka żótego!
z naturalnych wspomagaczy polecam duze dawki Mg+B6 no i właśnie castagnus ja przy samym magnezie mam wydlużenie tylko o 1 dzien z 11 na 12 dni to i tak mało wiec sięgnełam po castagnus bo lekarka nie chciala dać luteiny ani duphastonu bo powiedziala ze mam dobry progesteron w 7d fl więc zobaczymy co bedzie po castagnusie .....

Hejka :)
To czy ma się dobry poziom progesteronu nie ma nic wspólnego z duphastonem. Ja tez mam progesteron ok a duphaston biorę. Podobno czasami ten progesteron nie współgra z organizmem jak powinien wiec i tak powinno się go brać.
 
Ja też mam dobry progesteron i duphaston biorę...

Dziewczyny martwi mnie coś innego.. dziś 6 dc a tempka 37.0 czy to normalne? mi się wydawało że powinna spać przed @ i spadła i miała skoczyć przed owu? Dziś 2 dzień Clo czy to może Clo podnosi mi tempkę? Ja już zzieleniałam... :crazy::crazy::crazy::crazy:
 
Cześć Dziewczyny:-)
Wiadomości od lekarza budujące:-) Pęcherzyk pękł i mam się jeszcze starać bo nic straconego w tym miesiącu! Powracam do luteiny i clo(dawka zwiększona) żeby wychodować więcej jajeczek 11-12d.c usg i prawdopodobnie zastrzyk na pęknięcie pęcherzyków:) Lekarz powiedział że w ciągu trzech miesięcy chce mnie doprowadzic do ciąży:-) Ale strasznie się ciesze że wszystko jest w porządku po tej laparo no i moja endometrioza znikneła z wielu miejsc została tylko w jajnikach dlatego te trzy miesiące są takie ważne:tak: Nadzieja znowu wróciła:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

Aga jak się czujesz????????
Sandrahaha co u Ciebie? jak się czujesz? powiedziałaś już rodzince??? byłaś już w szpitału????
 
Czy wy wiecie dziewczyny co mi mój gin powiedział przed chwilą? Bo dzwoniłam do niego... i mówiłam mu o tej tempce i mi powiedział że organizm kobiety jest różny że owu nie musi być książkowa i że mogę mieć owu za 3-4 dni i tempka mi już wzrosła, kazał w piątek na 19 przyjść na podgląd jajeczka... no nic dostosuję się... skoro kazał to kazał i jeszcze mówił że już od dziś trzeba się starać... mężowi kupić vitaral albo falvit :-D:-D:-D:-D
 
Czy wy wiecie dziewczyny co mi mój gin powiedział przed chwilą? Bo dzwoniłam do niego... i mówiłam mu o tej tempce i mi powiedział że organizm kobiety jest różny że owu nie musi być książkowa i że mogę mieć owu za 3-4 dni i tempka mi już wzrosła, kazał w piątek na 19 przyjść na podgląd jajeczka... no nic dostosuję się... skoro kazał to kazał i jeszcze mówił że już od dziś trzeba się starać... mężowi kupić vitaral albo falvit :-D:-D:-D:-D

No i do roboty!:-):-):-)

A z tą temperaturą to jest rożnie i chyba to jest najsłabszy odpowiednik tego co się dzieje w naszym organizmie.
Powodzenia :cool2::cool2::cool2::cool2:
 
Asieńko kochana wiec widzę super wiadomości , bardzo sie cieszę i trzymam kciuki za udane staranka. Biercie się kochani do dzieła i przytulajcie przytulajcie przytulajcie:rofl2:
Co do mojego nastroju to niestety kiepskawy:-(kutro według lekarza powinnam testować ale boje sie i jeśli wstręciucha @ się nie pojawi to teścik zrobie w niedzielę, bo boje się że jak zrobie jutro i okaże się niezadowalający to nie dam rady w pracy a koleżanka ma wolne wiec ja nie bardzo mogę wziąść:-(Staram sie wierzyć że będzie dobrze , ale brzusio mnie troszkę pobolewa i to mnie strasznie martwi i odbiera nadzieję:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Dzastina222 wiec do dzieła działąjcie i oby skończyło się fasoleczką . trzymam kciuki;-)
Eve84 ja podobnie jak dziewczyny mam dobry progesteron a mimo to biorę duphaston, wiec dziwi mnie trochę ten twój lekarz, ale z drugiej strony każdy lekarz ma inny sposób leczenia a spojrzenia niektórych różnią sie masakrycznie niestety a może stety.
Trzymajcie sie dziewczątka pozdrówka , ja coby za dużo nie myśleć idę smażyć naleśniczki
 
reklama
Cześć Laski:biggrin2:,

Dawno mnie nie było. Widzę że dużo kobitek przybyło. Wszystkim które osiągnęły już swój wymarzony cel-GRATULUJĘ . Reszcie życzę powodzenia. Na pewno nie długo się uda.;-)
Mam problem. Wczoraj byłam z mężem u gina. Mąż zrobił sobie wreszcie badania i wyszło że ma bardzo lepkie nasienie ***:zawstydzona/y:. Myśleliśmy, że jakoś można temu zaradzić, ale gin powiedział, że nie ma na to rady. Mąż ma zrobić ponowne badania za 5 tygodni, a jak wyniki będą takie same, to czeka mnie inseminacja ( skuteczność 10%- mało pocieszająca perspektywa). Może miałyście już styczność z tym problemem?) Są jakieś domowe sposoby na rozrzedzenie nasienia? Będę wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam.
PS. Możliwe, że już poruszałyście ten temat, jeżeli tak to sorki
 
Do góry