reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Dziewczyny, mam mały problem, byłam u lekarza jakiś miesiąc temu i przepisał mi duphaston, który miałam brać od nowego cyklu od 16-25 dc czyli to już teraz, ale zapomniałam jak mam go dawkować, a nie mogę się rozczytac z kartki. Wiem napewno,że mam brać 2 tabletki dziennie i chyba jedną rano, a co z drugą? Please pomóżcie
 
reklama
Dziewczyny, mam mały problem, byłam u lekarza jakiś miesiąc temu i przepisał mi duphaston, który miałam brać od nowego cyklu od 16-25 dc czyli to już teraz, ale zapomniałam jak mam go dawkować, a nie mogę się rozczytac z kartki. Wiem napewno,że mam brać 2 tabletki dziennie i chyba jedną rano, a co z drugą? Please pomóżcie
ja tez bralam duphaston od 16 dc i tez 2 tabletki dziennie mi lekzrz zalecil jedna rano i jedna wieczorem
ja bralam co 12h czyli 7 rano i 19 wieczorem:tak:
 
Aga po przeczytaniu Twojego wpisu jestem pełna podziwu dla Ciebie oraz twojej determinacji i wiary. Trzymam kciuki mocno i mam nadzieje, że wkrótce zostaniesz mamą. Życzę Ci tego z całego serca.
To niewiarygodne jak my kobiety potrafimy być silne. Nie jeden facet pewnie by tego nie zniósł. Wiem, że oni tez tego pragną ... widzę to po moim M ale ten rozdzierający ból jaki czasami mam w sobie ... Trzymajmy się kobitki bo jak to się mówi w kupie siła ;-)
Kochany motylku dzięki za wsparcie. Zgadzam sie z tobą że potrafimy być bardzo silne i wiem dokładnie co masz na myśli pisząc o rozdzierającym bólu też mam go czasem w sobie:-( Wiem że nasi mężusiowie też tego pragną też im jest ciężko to widać , myślę że nam jest też o tyle trudniej że każdy że tak powiem sygnał naszego ciała czy to jakieś plamienie, czy zaboli brzuch ...itd powoduje u nas mnóstwo często niepotzrebnych i żle nastrajających myśli , a im jest to oszczędzone ale to napewno dlatego że psychicznie jesteśmy dużo silniejsze.
Pozdrawiam kochaniutkie buziaki
 
Dziewczyny, mam mały problem, byłam u lekarza jakiś miesiąc temu i przepisał mi duphaston, który miałam brać od nowego cyklu od 16-25 dc czyli to już teraz, ale zapomniałam jak mam go dawkować, a nie mogę się rozczytac z kartki. Wiem napewno,że mam brać 2 tabletki dziennie i chyba jedną rano, a co z drugą? Please pomóżcie
Nanusia zgadzam sie z dziewczynami ja też biorę dwie dziennie jedną rano jedną wieczorem , nie są to może dokładnie te same godziny codziennie co mam nadzieje nie przeszkadza niczemu.Wiec myślę że i tobie lekarz przepisał tak samo.Pozdrawiam;-)
 
Dziewczyny, mam mały problem, byłam u lekarza jakiś miesiąc temu i przepisał mi duphaston, który miałam brać od nowego cyklu od 16-25 dc czyli to już teraz, ale zapomniałam jak mam go dawkować, a nie mogę się rozczytac z kartki. Wiem napewno,że mam brać 2 tabletki dziennie i chyba jedną rano, a co z drugą? Please pomóżcie

Ja również biorę 2x dziennie jedna rano i jedna wieczorem.od 16dc przez 10 dni.
 
Kochany motylku dzięki za wsparcie. Zgadzam sie z tobą że potrafimy być bardzo silne i wiem dokładnie co masz na myśli pisząc o rozdzierającym bólu też mam go czasem w sobie:-( Wiem że nasi mężusiowie też tego pragną też im jest ciężko to widać , myślę że nam jest też o tyle trudniej że każdy że tak powiem sygnał naszego ciała czy to jakieś plamienie, czy zaboli brzuch ...itd powoduje u nas mnóstwo często niepotzrebnych i żle nastrajających myśli , a im jest to oszczędzone ale to napewno dlatego że psychicznie jesteśmy dużo silniejsze.
Pozdrawiam kochaniutkie buziaki

Tak szczególnie te sygnały ... bóle, plamienia ... jak w ostatnim cyklu powiedziałam mojemu M, o plamieniach to widziałam jak się zmartwił ... postanowiłam, że już nie będę mu mówić że a to mnie boli brzuch, że plamienia, ze chyba będzie @ lepiej żeby chociaż jedna osoba była "nieświadoma" i po co robić drugiej mętlik w głowie ... wym bardziej że dopóki nie przyjdzie @ nigdy pewności nie można mieć
 
Hejka Asieńko ;-) kochana a czemu mielibyście nie trafić w dni płodne?masz aż tak bardzo rozlegulowane cykle?Jeśli tak to wykorzystujcie ten czas na maxa , może warto by zrobic inseminację. Jej koszt w zależności od miejsca to od 400 do 600zł, ale czytałam na jakimś forum że 3 inseminacje można zrobić na NFZ, ale to tylko na początku roku kalendarzowego bo kasa na to szybko się rozchodzi niestety.A jeśli chodzi o in-vitro to koszt 4500tyś plus leki u nas to wyszło ok2600 ,ale jeśli chodzi o leki to zależy od tego jak organizm reaguje. Ja reagowałam dobrze a nawet bardzo dobrze wiec gonalu to nam jeszcze trochę zostało.
Więc trzymam kciuki za wasze staranka:tak:buziaki

Hej Aga:)
Już teraz nie mam rozlegulowanych okresów ale człowiek myśli dlaczego tak długo już to wszystko trwa:-(Dlatego mysle o inseminacji. W środe ide do lekarza to się popytam co o tym myśli?
A Ty jak tam kochana??? kiedy tescik??? trzymam za Ciebie bardzo mocno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
hej dziewczyny robilam bete odebralam wynik wyszlo mi 111,40 za bardzo sie nie orientuje co do rozpoznania ktory to by mogl byc tydzien, napewno poczotek ciazy z tego co wiem kiedy mialam dni plodne ale zeby okreslic tydzien to nie wiem, pomóżcie?
 
Do góry