reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Cześć Dziewczyny:-)
Wiadomości od lekarza budujące:-) Pęcherzyk pękł i mam się jeszcze starać bo nic straconego w tym miesiącu! Powracam do luteiny i clo(dawka zwiększona) żeby wychodować więcej jajeczek 11-12d.c usg i prawdopodobnie zastrzyk na pęknięcie pęcherzyków:) Lekarz powiedział że w ciągu trzech miesięcy chce mnie doprowadzic do ciąży:-) Ale strasznie się ciesze że wszystko jest w porządku po tej laparo no i moja endometrioza znikneła z wielu miejsc została tylko w jajnikach dlatego te trzy miesiące są takie ważne:tak: Nadzieja znowu wróciła:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

Kochana do dzieła!!!!!!!!! Świetne wiadomości! oby tak dalej!!!!
Aga27 hope trzymam mocno kciuki! Pisz jak zrobisz teścik!!!!
Dzastina222 - motylek08 chyba ma rację, ja też miałam 5dc wyższą temp. a potem spadła i dopiero 20dc wzrosła. Więc już sama nie wiem co o tym myśleć.

Klaudyna_a u ciebie wynika ze masz za krotka faze lutealną ?? długo mierzysz temp? ile średnio masz dlugość fazy lutealnej ??? jeżeli poniżej 10 dni to jest coś nie tak z pracą ciałka żótego!
z naturalnych wspomagaczy polecam duze dawki Mg+B6 no i właśnie castagnus ja przy samym magnezie mam wydlużenie tylko o 1 dzien z 11 na 12 dni to i tak mało wiec sięgnełam po castagnus bo lekarka nie chciala dać luteiny ani duphastonu bo powiedziala ze mam dobry progesteron w 7d fl więc zobaczymy co bedzie po castagnusie .....
No wg temperatury - faze lutealną mam 8dni :wściekła/y: no chyba, ze temperatura wzrasta w 3 dniu po owu - czytałam, że tak moze być. Biorę Mg+B6, a progesteron mam dobry ... chyba będę musiała zaopatrzyć się w testy owulacyjne ... no albo poprosić wreszcie gin o monitoring :tak: jutro wizyta, więc zobaczymy co mi powie :-)

Sandrahaha kochana pisz co u Ciebie ;-)
 
reklama
hej kobietki
Caly czas was podczytuje ale sie za bardzo nie udzielam humoru nie mam no i wogule czuje ze i ten cykl moge spisac na straty:-(

Ewka to witam w klubie, ja tez ten cykl chyba przegapiłam :wściekła/y: tak sobie myślę, ze chociaż troszkę psychicznie odpocznę jak wiem, ze raczej nie ma szans na fasolkę.
Aczkolwiek zawsze jakaś nadzieja w serduchu jest ;-)
A humorek to dopiero dziś mi się poprawił, no i nie ukrywam że w te moje "głupie" dni wspierała mnie Asienka:) za co jest z całego serducha dziękuję ;-)
A jak Twój monitoring? Jak temperatura? zgadzała się z monitoringiem? Pewnie wszystkie wyniki masz dobre!? Buziaki kochana!!
 
@ się nie pojawi to teścik zrobie w niedzielę, bo boje się że jak zrobie jutro i okaże się niezadowalający to nie dam rady w pracy

Kochana ja trzymam za Ciebie strasznie mocno!!!!!!!!!!!!!!!!:tak::tak::tak: A bólem brzucha się nie przejmuj bo to może byc i na wstretny okres i na fasoleczke więc głowa do góry!!!! trzymaj się i pisz jak zrobisz teścik!!!!!!!!!!!
 
Ewka to witam w klubie, ja tez ten cykl chyba przegapiłam :wściekła/y: tak sobie myślę, ze chociaż troszkę psychicznie odpocznę jak wiem, ze raczej nie ma szans na fasolkę.
Aczkolwiek zawsze jakaś nadzieja w serduchu jest ;-)
A humorek to dopiero dziś mi się poprawił, no i nie ukrywam że w te moje "głupie" dni wspierała mnie Asienka:) za co jest z całego serducha dziękuję ;-)
A jak Twój monitoring? Jak temperatura? zgadzała się z monitoringiem? Pewnie wszystkie wyniki masz dobre!? Buziaki kochana!!
n
no wiec w czwartek pecherzyk mial 20mm a we wtorek juz go nie bylo za to bylo cialko zolte prawdopodobnie pekl piatek/sobota temperaturka tez na owu wskazywala tylko cos sie pochrzanilo zreszta spojrz na moje tempke kompletnie niewiem o co chodzi pierwszy raz mam takie skoki i spadki ale owu byla 100%
 
Wyniki moze juz cos bede wiedziala we wtorek bo we wtorek ostatni raz pobiora mi krew
kurde skoro pecherzyk ladnie rosnie i peka nasienie jest rewelacyjne to co jest nie tak ze mna:-(
 
n
no wiec w czwartek pecherzyk mial 20mm a we wtorek juz go nie bylo za to bylo cialko zolte prawdopodobnie pekl piatek/sobota temperaturka tez na owu wskazywala tylko cos sie pochrzanilo zreszta spojrz na moje tempke kompletnie niewiem o co chodzi pierwszy raz mam takie skoki i spadki ale owu byla 100%

Kochana to Ty teraz musisz mooocno wierzyć, że się udało!!! Pęcherzyki ładne i pękają, wszystko super, więc uśmiech!! i czekamy na teścik pozytywny!!! A co do temperatury - tak jak pisały wczesniej dziewczyny - czasem nasz organizm szaleje... moja gin twierdzi , że dopiero po 3 cyklach można coś analizować z wykresu.:-)
 
Kochana to Ty teraz musisz mooocno wierzyć, że się udało!!! Pęcherzyki ładne i pękają, wszystko super, więc uśmiech!! i czekamy na teścik pozytywny!!! A co do temperatury - tak jak pisały wczesniej dziewczyny - czasem nasz organizm szaleje... moja gin twierdzi , że dopiero po 3 cyklach można coś analizować z wykresu.:-)
no u mnie to wlasnie 3 wykres:sorry:
 
Ewka to witam w klubie, ja tez ten cykl chyba przegapiłam :wściekła/y: tak sobie myślę, ze chociaż troszkę psychicznie odpocznę jak wiem, ze raczej nie ma szans na fasolkę.
Aczkolwiek zawsze jakaś nadzieja w serduchu jest ;-)
A humorek to dopiero dziś mi się poprawił, no i nie ukrywam że w te moje "głupie" dni wspierała mnie Asienka:) za co jest z całego serducha dziękuję ;-)
A jak Twój monitoring? Jak temperatura? zgadzała się z monitoringiem? Pewnie wszystkie wyniki masz dobre!? Buziaki kochana!!

Klaudyna kochana jesteś:-):-):-):-):-)
Nadzieja zawsze w serduchu jest tam gdzieś głeboko.... :)
A ja cały czas wierze...
Czekam na te spacerki;-)
 
reklama
Sandrahaha kochana pisz co u Ciebie ;-)

oto moje malenstwo :-):tak::tak: dzisiaj mialma usg... moje pierwsze... maluch ma 7,5cm... :tak::tak: serducho mu fajnie bije :tak::tak: moj tz na tym usg to normalnie nie dal do slowa dopuscic bo ciagle pytal-a to nozka, a to reka?? :-):-D:-D:-D normalnei podjarany ja nie wiem a ja banan na gebie mam caly czas :-):-):-) w ogole sorki ze zdjecie do gory nogsmi ale moj bobo na glowie spi :eek::eek::eek: nie pytajcie dlaczego bo nie mam zdjecia... wiec zdjecia odwrocilam i wyglada zdjecie normalnie :-D:-Dtylko ze napisy do gory nogami teraz sa.... lekarz mial trudnosci ze zrobieniem foty bo mowil ze jak dziecko jest w takiej pozyci, do gory nogami to ciezko jest... ale udalo sie pstryknac 2 fotki :tak::-):-)
 

Załączniki

  • scan0002.jpg
    scan0002.jpg
    28,2 KB · Wyświetleń: 31
  • scan0004.jpg
    scan0004.jpg
    30,1 KB · Wyświetleń: 34
Do góry