reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
beta <1,20 :-( czyli nie ma dzidzi. tylko skąd te pobolewania w dole i skurcze jajnika... chyba że może rzeczywiscie za wczesnie zrobiłam to badanie. dzis jest mój 25 dc a do @ i tak jeszcze 4 dni. we wtorek i tak mnie czeka wizyta u ginekologa bo jak to nie ciąża to ja się domagam jakichs badan ;-(
 
jak tak wparowuje ale na 2010 nikt mi nie odpowiedzial wiec prosz eo odpowiedz bardzo bardzo :(

wzielam dzisiaj rano clo pierwsza tbletke i wlasnie niedlugo minie 12 godzin i bola mnie oba jajniki chyb ajajniki juz dobra godzine najpuierw jeden pozniej zaczl drugi czy to znaczy sie budza z dlugiego zimowego snu czy to za predko ?? :/

hej jest tu ktos ?/:zawstydzona/y:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
jak tak wparowuje ale na 2010 nikt mi nie odpowiedzial wiec prosz eo odpowiedz bardzo bardzo :(

wzielam dzisiaj rano clo pierwsza tbletke i wlasnie niedlugo minie 12 godzin i bola mnie oba jajniki chyb ajajniki juz dobra godzine najpuierw jeden pozniej zaczl drugi czy to znaczy sie budza z dlugiego zimowego snu czy to za predko ?? :/

Hej Missiiss:-)
Wydaje mi się że chyba za prędko na działanie clo po jednej tabletce? chociaż nie jestem lekarzem i głowy nie dam sobie uciąc za to co napisałam;-) Pozdrawiam
 
o jednak ktos jeszczwe zyje :-) dzikeuje ci pieknie :) bolalo godzine narazie przestalo to napewno nie jelita bo nie mam wzdec ani nic podobnego ... no nic moz epoprostu ziewaly :p dzieki wielkie jescze raz za odpowiedz :)
 
beta <1,20 :-( czyli nie ma dzidzi. tylko skąd te pobolewania w dole i skurcze jajnika... chyba że może rzeczywiscie za wczesnie zrobiłam to badanie. dzis jest mój 25 dc a do @ i tak jeszcze 4 dni. we wtorek i tak mnie czeka wizyta u ginekologa bo jak to nie ciąża to ja się domagam jakichs badan ;-(
kochana bardzo mi przykro że betka taka mała ale zobaczysz że w końcu się uda a te pobolewania musisz skonsultować, na pewno gin coś poradzi
 
dzięki za słowa otuchy :-( bede czekala i tak do wtorku jak okres nie przyjdzie to moze nadzieja jakas mala jest bo cos mi sie wydaje ze za wczesnie chyba ten test zrobilam bo głowy sobie uciac nie dam ze dokladnie tamtego dnia mialam owulacje bo moze dzien po lub dwa ;/ w laboratorium tez mi kobietka mowila zebym ten test zrobila w dniu spodziewanej @ lub kilka dni po bo przed nie zawsze wychodzi ze to mały procent kobiet wychodzi przed. pocieszam sie tym ze jedna dziewczyna tak jak ja w tym samym czasie zrobila i tez miala taki wynik a za kilka dni mial byc okres i miala 2 kreseczki :( chociaz smutno mi bardzo bo znowu sie na moim narzeczonym zawiodłam oddalam mu dzis pierscionek. ja bylam pewna ze tego dzidziusia chce i nadal chce ale jego zachowanie jest tak dziecinne kurcze jak oni sie zmieniaja po jakims czasie ;-(
 
Hej Kochane!
Katicz86 może test się mylił, może owulkę miałaś po prostu później.
Ja wróciłam ze szpitala, już bez dzidziusia. :-( Organizm oczyścił się samoistnie, co jest lepsze dla kolejnych prób. :-( ale teraz mnie to nie pociesza, jestem jeszcze w szoku :-( bardzo mi przykro, że nie poznam mojego pierwszego dziecka... ;-( Wierzę, że jest aniołkiem i to mi pomaga.
 
reklama
Hej Kochane!
Katicz86 może test się mylił, może owulkę miałaś po prostu później.
Ja wróciłam ze szpitala, już bez dzidziusia. :-( Organizm oczyścił się samoistnie, co jest lepsze dla kolejnych prób. :-( ale teraz mnie to nie pociesza, jestem jeszcze w szoku :-( bardzo mi przykro, że nie poznam mojego pierwszego dziecka... ;-( Wierzę, że jest aniołkiem i to mi pomaga.
oj bidulko tak mi przykro, to jest ciężkie dla każdej z nas która to przechodziła ale nie smuć się, droga do dzidziusia jest dla nas baaardzo trudna ale się opłaca bo w końcu się nam uda.Musisz zebrać w sobie siły, my cię będziemy wspierać a ty nas:tak:
 
Do góry