reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
missiiss1301 nie dziekuję zeby nie zapeszyc ;)
ja z góry już przepraszam że tak tu piszę tyle ... sprawdzalam sobie wejscie pochwy i dotknelam palcem czegos dziwnego cos zaokraglonego, to powoduje chyba że mam zamkniete wejscie do srodka. taka jakby mała piłka wielkością przypomina orzeszek laskowy taki mały. 2 lata temu mialam minimalna nadzerke mam nadzieje że to nie to;/ w lutym ginekolog badal przez usg i nic mi nie mowil na ten temat. bo chyba to za wczesnie zaby zagniezdzone jajeczko takie bylo ???
 
reklama
no to jutro ostatnia clo, miło że żadne z dolegliwości z ulotki sie mnie nie objawiły
icon_smile.gif
tylko byłam jakaś taka bardziej roztargniona, mniej skoncentrowana co dało się zauważyć szczególnie w pracy.

we wtorek 23 mam monitoring i okaże się wtedy czy pęcherzyki ładnie rosną
icon_question.gif


dodatkowo kupiłam sobie jeszcze test na owulację, bo ja nie odczuwam bólu owulacyjnego, a też luteina jakoś inaczej na mnie działa w trakcie cyklu (pozostaje tylko obserwacja kurzego białka)

chciałabym żeby coś się ruszyło, prawie rok starań za nami...
mąż mój już zaczyna biedak odczuwać pewne dolegliwości, bo wstrzymaliśmy się ze zbliżeniem co by szanse wzrosły, mam nadzieję ze na monitoringu wyjdzie wszystko dobrze i że nam ta wstrzemięźliwość przyniesie pozytywne skutki
icon_razz.gif
icon_biggrin.gif


oby nie zwariować do wtorku

pozdrawiam gorąco
 
katicz trzymam kciuki za Twoją betę :-) dobrze, że poszłaś
anula_mm owocnych staranek życzę... :-)
Ja niestety jutro do szpitala, ostateczna decyzja właściwie już zapadła.. mają zrobić zabieg, ehh... tyle o tym myślę, już powoli się pogodziłam, ale jutro na pewno będzie ciężki dzień, trzymajcie kciuki, żeby przynajmniej obyło się bez żadnych komplikacji...
 
Ewcia na pewno bedzie wszystko dobrze strach ma czasami wielke oczy, a zobaczysz że niedługo zagości w naszych dmoach mala dzidzia i zdrowa :) bo trzeba miec caly czas nadzieje i być spokojną :-)
 
Ewcia dziękuje za słowa otuchy, Tobie życzę aby wszystko było dobrze i żebyś niedługo znów cieszyła się posiadaniem brzuszka po udanym teście przez całe 9 miesięcy

wszystkim nam tego życzę
 
Ewcia dziękuje za słowa otuchy, Tobie życzę aby wszystko było dobrze i żebyś niedługo znów cieszyła się posiadaniem brzuszka po udanym teście przez całe 9 miesięcy

wszystkim nam tego życzę
ja również przyłączam się do tych życzeń i za wszystkie starania starających się &&&&&&&&&&&&kciuki
 
Hej dziewczyny na wstępie wpieram wszytskie całym sercem i witam się z Wami.

Poradzcie mi co mam robic..
jestem po pierwszej dawce clo od 3 dnia cylku przez 5 dni 1 tabletak oraz w od 17 dnia cylku luteina 3x dziennie pod jezyk przez 10 dni... do dzis nie mam okresu.. czyli 7 dzien... test robiłam w srode ale był negatywny... powtorzez test jutro... czy miałyscie podbnie po tym leku??? bo jak brak ciazy to boje sie zo cos nie tak znowu... luteine biore juz bardzo dlugo i cylke miałam 28 dniowe.
napiszcie prosze.
 
zyziak - ja zawsze po progesteronie mam w terminie @ i chyba to tez ma takie dzialanie.... ale moja znajoma brala luteine i @ nie bylo, ciazy tez nie.... okazalo sie ze to sprawy hormonalne, ale juz nie pamietam czy prolaktyna czy cos innego bylo winowajca.... wiec jak test znowu wyjdzie negatywny to lepiej idz do gin
 
matuska dziękuję za odpowiedz ;-) z lekarzem jestem umowiona na poniedziałek... wiec wtedy bede wiedziac juz na 100 %. och jak bardzo bym chcaiał wiedziec... strasznie... no ale coz pozostało mi czekac.
Na pewno dam znac na forum
 
reklama
matuska dziękuję za odpowiedz ;-) z lekarzem jestem umowiona na poniedziałek... wiec wtedy bede wiedziac juz na 100 %. och jak bardzo bym chcaiał wiedziec... strasznie... no ale coz pozostało mi czekac.
Na pewno dam znac na forum
Dziewczyny nie dawno zrobiłam test bo nie wytrzymałam i znowu negatywny.... masakra jakas... doła mam strasznego... no trudno czekam do poniedziałku co lekarka powie... bo jak bym była w ciazy to raczej by wyszło na tescie prawda???
 
Do góry