reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Ewcia bardzo mi przykro :-( wiem że to tylko słowa ale będzie dobrze teraz odpoczywaj. Najwazniejszy jest spokój a najlepiej to moze wyjedz gdzies na kilka dni jesli to mozliwe z mężem to czasami pomaga zmiana klimatu.

U mnie bez zmian na razie @ nie ma jutro mam termin. dzis temperatura 37.4 utrzymuje mi sie juz taka powyzej od tygodnia ale nie wiem o co chodzi z ta temp. test mam ale zrobie jutro o ile @ nie dostane
 
reklama
DZien dobry kochane moje!!!
Ja juz jestem w domku,byłam tydzien w szpitalu:( i okazało sie ze to ciaza pozamaciczna;(;(;(
BARZO to przeżyiśmy z mężem...
Na chwile obecną biore urlopik od staraanek ( teraz pewnie przymusowy) a potem zobaczymy jak bedzie!!!!

Oczywiscie bardzo mocno trzymam kciuki za Was wszystki i zycze z całęgo serca upragnionych II kreseczek!!!!!

Buziaki dla Was dziewczynki:*
 
Dziękuję dziewczyny za wsparcie, a suzi dla Twojego maleństwa zapalam
[*]. Wierzę, że następne umiejscowi się w bezpiecznym miejscu.
Powodzenia w dochodzeniu do siebie.
katicz mam nadzieję, że jest Was dwoje ;-)
 
Dziekuje Dziewczyny!!!
Teraz juz mam dwa Aniołki w niebie ,wiec wierze ze będą czuwały nad kolejną ciaza!!!!

MYsza nie wiem czy ja Ci juz gratulowałam????!!!!
Jestem cos zakręcona:|
 
Dziekuje Dziewczyny!!!
Teraz juz mam dwa Aniołki w niebie ,wiec wierze ze będą czuwały nad kolejną ciaza!!!!

MYsza nie wiem czy ja Ci juz gratulowałam????!!!!
Jestem cos zakręcona:|
suzi bardzo mi przykro i smutno że przez to musiałaś przejść znowu, ale wiem że sie uda bo mocno tego pragniecie

DZien dobry kochane moje!!!
Ja juz jestem w domku,byłam tydzien w szpitalu:( i okazało sie ze to ciaza pozamaciczna;(;(;(
BARZO to przeżyiśmy z mężem...
Na chwile obecną biore urlopik od staraanek ( teraz pewnie przymusowy) a potem zobaczymy jak bedzie!!!!

Oczywiscie bardzo mocno trzymam kciuki za Was wszystki i zycze z całęgo serca upragnionych II kreseczek!!!!!

Buziaki dla Was dziewczynki:*
rozumiem że chcesz odpocząć od starania się i przez to pewnie troszeczkę od naszego towarzystwa będę się modlić żebyś za 3 miesiące weszła tutaj i pochwaliła się przepięknym testem i zdjęciem fasolki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
rozumiem że chcesz odpocząć od starania się i przez to pewnie troszeczkę od naszego towarzystwa będę się modlić żebyś za 3 miesiące weszła tutaj i pochwaliła się przepięknym testem i zdjęciem fasolki
Kochana oczywiscie ze was podczytuję ,ale jakos nie mam co napisac!!!Bardzo Wam kibicuje i mam nadzieje ze zobaczycie upragnione II kreseczki!!!
Teraz poprostu mam przymusowy urlopik, a jak bedzie potem: Nie wiem!?
Wierze w to ze sie pozbieramy i bedziemy sie starac na nowo!!!!
Teraz muszę odpocząc od tego wszystkiego...Co nie znaczy ze od Was tez!!!!Wrecz przeciwnie!!!Ale proszę o cierpliwosc:(
 
Kochana oczywiscie ze was podczytuję ,ale jakos nie mam co napisac!!!Bardzo Wam kibicuje i mam nadzieje ze zobaczycie upragnione II kreseczki!!!
Teraz poprostu mam przymusowy urlopik, a jak bedzie potem: Nie wiem!?
Wierze w to ze sie pozbieramy i bedziemy sie starac na nowo!!!!
Teraz muszę odpocząc od tego wszystkiego...Co nie znaczy ze od Was tez!!!!Wrecz przeciwnie!!!Ale proszę o cierpliwosc:(
oczywiście Cię rozumiem ale odezwij się czasem
 
DZien dobry kochane moje!!!
Ja juz jestem w domku,byłam tydzien w szpitalu:( i okazało sie ze to ciaza pozamaciczna;(;(;(
BARZO to przeżyiśmy z mężem...
Na chwile obecną biore urlopik od staraanek ( teraz pewnie przymusowy) a potem zobaczymy jak bedzie!!!!

Oczywiscie bardzo mocno trzymam kciuki za Was wszystki i zycze z całęgo serca upragnionych II kreseczek!!!!!

Buziaki dla Was dziewczynki:*
bądz silna kochana, niestety takie jest życie, ciągle jakieś problemy ale ja wierze że będzie dobrze:tak:
mocno trzymamy kciuki za Was, jesteśmy z Tobą:-)
 
reklama
z ciekawości zmierzyłam temperature teraz w pochwie mam 37,8... czuje sie jakbym miala grype, brzuszek troszkepobolal w południe bo troszke sprzatalam w ogródku, mam straszna migrene taki ból głowy ze musialam wziac tabletke :-( i strasznie sie slinie. dzis 3 razy myłam zeby hehe bo ciagle czuje jakby ode mnie smierdzialo. pochwa mieciutka jak jakas gabeczka. test zrobie jutro rano ale nie moge wytrzymac tak mnie korci ale boje sie ze dzis nie wyjdzie. dziwne bo piersi nie mam nabrzmialych a zawsze przed @ mialam jak banie. Kochane jestem z wami calym serduszkiem i trzymam kciuki za nasze przyszle skarbki :*
 
Do góry