reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciuszki, wozeczki i inne cuda dla naszych pociech

ja kupiłam gąbkę:tak: znajome Mamuśki sprawdziły i gorąco polecały, więc akurat z tym się nie wahałam:-) z resztą kąpiel z tą gąbką wydaje mi się jakaś bezpieczniejsza niż np. tylko z pieluszką tetrową na dnie wanienki - tak jak mówiła mi Mama:-p
 
reklama
Ja nie mam gabki. Dostane lezaczek plastikowy do wanienki. Szwagierka nie nazeka na niego, ale jej corka nie bedzie niedlugo sie w nim miescic wiec mi go da.
Mojego syna kapalam w wanience z pieluszka tetrowa i nie bylo cieszko. Udalao sie;-)
 
No, pierwsza partia ciuszków już się suszy, w pralce kolejna - dziś zaplanowałam jasne pranie i poprasowanie tego wszystkiego. Jutro kolej na pozostałe 2 reklamówy kolorowych ciuszków:-( obiecałam sobie skończyć z tym niewdzięcznym zajęciem do czwartku, potem jade do rodziców i poprzywoże wanienkę, wózek itp...i od poniedziałku będę patrzeć czego mi brakuje i co trzeba kupić jeszcze.
 
a ja już nic nie kupuję.
Wszystko mam co najwazniejsze a jak przyjdzie potrzeba to małżonek zakupi.
zresztą, przez mój ból w biodrze jestem jak narazie uziemiona i jedyne co mogę co sobie dziergać. :)
Zresztą, zaczynam dostawać jakieś ciuszki, przeznty więc myślę że zdam się na rodzinę. trzeba im pozwolić wyszaleć się, wkońcu bedzie to pierwsza wnuczka i w dodatu po długiej 15 leniej przerwie po pierwszym wnuku:-):-):-) więc wszyscy są podekscytowani. :-):-):-)
 
a ja mam dokładnie taką
niebieska.jpg
myślę że sie sprawdzi bo niby można jej używać od narodzin do roczku
dziecko.jpg
a potem tak
dziecko1.jpg


mąż uparł sie ze taka chce a mi tez sie podabała więc kupiliśmy tak ze stelażem:tak:
 
Fajna ta wanienka, mozesz powiedziec ile to cudo kosztuje? ja w sumie nie myslałam nad gabka, tez przy pierwszym dziecku uzywałąm tylko pieluchy tetrowej i nie narzekałam, tym razem chyba tez przy tym zostane:-)

 
kircym ja też mam ondę taką na stelażu jak ty :tak:oczywiście różową ;-)
Ja po tych wszystkich upustach i rabatach w sklepie zapłaciłam 67,50 za wanienke i 125,11 za stojak z matą antypoślizgową.
 
ja mam z firmy baby ok (nie spotkałam sie z nią wczesniej ) i za wanienke ze stojakiem zapłaciłam ok 150zł dokładnie nie pamietam bo kupowałam wiecej rzeczy, ale fajnie sie prezentuje i ma termometr w środku- fajny taki dodatkowy bajer:-D
 
reklama
Do góry